Forum

کم کاری و عدم بررسی

اعلانات
همه را پاک کن

کم کاری و عدم بررسی

6 ارسال ها
2 کاربران
4 Likes
440 نمایش‌
آرمین
ارسال‌: 19
شروع کننده موضوع
(@arminarmin1382)
Trusted Member
عضو شده: 3 سال قبل

سلام شما درصفحه اول سایت برای بازیBubble Bobble 4 Friends The Barons Workshop/گفتین هنوز نیمومده ولی در سایت par30gamesاومده و میتونیم دانلود کنیم

https://par30games.net/124458/download-bubble-bobble-4-friends-for-pc/

5 پاسخ
ارسال‌: 84
مدیر
(@mohammad-hasan)
Illustrious Member
عضو شده: 11 سال قبل

سلام.

اینکه اومدی اینجا و ناراحتیت رو با ما در میون گذاشتی نشون میده پیشرفت سایت برات مهم بوده و از اینکه مدتی هیچ آپدیتی نشده ناراحتی.

بازی Bubble Bubble یکی از بازی‌های مورد علاقه من در دوران کودکی بود که روی سگا بازیش میکردم و تجربه‌های خوبی از دونفره بازی کردنش دارم. خودم خیلی منتظر این بازی بودم. اما شرایط طوری شد که فرصت نکردم این بازی رو دانلود و تست کنم.

پیدا کردن لینک دانلود برام کار مشکلی نیست و اگر داخل سرور دیسکورد ما عضو باشی و لینک دانلود هر بازی‌ای که خواسته باشی رو میتونم برات پیدا کنم. اما همش با خودم فکر میکنم که حتما باید اول بازی رو تست کنم و بعد بازی رو روی سایت قرار بدم. شاید من اشتباه میکنم و بهتره فقط لینک دانلود رو بذارم و سر فرصت که بازی رو تست کردم، معرفی بازی رو هم بنویسم.

پاسخ
2 پاسخ
آرمین
(@arminarmin1382)

Trusted Member

توی دیسکورد عضوم اسمتون تو دیسکورد چیه

پاسخ
مدیر
(@mohammad-hasan)

Illustrious Member

سرور دیسکورد بازی‌های ۴ نفره: لینک

پاسخ
مدیر
(@mohammad-hasan)
Illustrious Member

الآن دانلودش کردم. در کمال تعجب روی سیستم بدون کارت گرافیکم اجرا شد. چون حداقل سیستم مورد نیازش نوشته بود gtx 550 ولی من روی سیستم بدون کارت گرافیک و با پردازشگر i5 تونستم اجراش کنم. البته پایین ترین تنظیمات هم بازیش آهسته اجرا میشد.

پاسخ
1 پاسخ
آرمین
(@arminarmin1382)

Trusted Member

من بازی رو نتونستم نصب کنم چون ویندوز10میخواست مال من 7 بود حیف شد

پاسخ

ارسال یک پاسخ

نام نویسنده

ایمیل نویسنده

عنوان *

حداکثر اندازه فایل 10MB

پیشنمایش 0 ویرایش ذخیره شد
نرم افزار x360ce

برای 99% بازی‌های دونفره‌ جدید شما به این نرم افزار نیاز دارید تا گیم پد خودتون رو به بازی بشناسونید.
ادامه ی مطلب ...

سایت رومیز گیمز
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...