Forum

چه بازی هایی هست که...

اعلانات
همه را پاک کن

چه بازی هایی هست که بشه هم در اندروید و هم در ویندوز بازی کرد؟

9 ارسال ها
2 کاربران
2 Likes
611 نمایش‌
ارسال‌: 5
شروع کننده موضوع
(@sina_fzn1400)
عضو
عضو شده: 3 سال قبل

سلام ببخشید میخواستم بدونم بازی ای هست که بشه هم در اندروید و هم در ویندوز بازی کرد؟؟؟ یعنی برای هردو ساخته شده باشه؟؟؟؟؟

8 پاسخ
ارسال‌: 84
مدیر
(@mohammad-hasan)
Illustrious Member
عضو شده: 11 سال قبل

پاسخ من این بود:

بله. چندتایی هستند. چند نمونه:

Stick Fight: The Game

brawlhalla

bombsquad

Keep Talking and Nobody Explodes

اما اگر منظورت اینه که اون نفری که داره روی کامپیوتر بازی می کنه بتونه با اونی که داره روی گوشی بازی میکنه هم بازی بشه ...

فقط Bombsquad رو میشناسم.

دقیق بگو منظورت چیه تا بهتر بتونیم راهنمایی کنیم.

پاسخ
4 پاسخ
(@sina_fzn1400)

عضو

@mohammad-hasan 

شما گفتی اینجا بگم شاید کسی بازی های بیشتری بدونه و شما درست راهنمایی کردی و منظورم هم شما متوجه شدی منظورم همینی بود که نوشتم ممنون که به سوالم پاسخ دادی 

پاسخ
مدیر
(@mohammad-hasan)

Illustrious Member

@sina_fzn1400 اتفاقا این سوال قبلا برای من هم پیش اومده بود و همون موقع دنبالش گشتم.

من دنبال بازی‌هایی بودم که یک نفر بتونه روی موبایل بازی کنه و با یک نفر دیگه که داره روی کامپیوتر بازی میکنه همبازی بشه. و مخصوصا اینکه بدون نیاز به اینترنت این کار انجام بشه.

بازی‌سازها این قابلیت رو معمولا از طریق اینترنت قرار میدن و بهش میگن Cross Play. البته این یک مفهوم عام هست و یعنی شخصی که بازی رو روی یکی از پلتفرم‌ها دانلود کرده میتونه با هرکس دیگه که اون بازی رو روی هر پلتفرم دیگه داره (هر کنسولی) میتونی همبازی بشه.

اینترنتی بودن این قابلیت باعث میشه بازی‌های کرک شده نتونند از این قابلیت استفاده کنند. مثلا بازی ماینکرفت این قابلیت رو داره اما شما نمیتونید نسخه کرک شده کامپیوتریش رو با نسخه کرک شده موبایلیش همبازی کنید.

حالا خودت تا حالا کدوم بازی‌هایی که این قابلیت رو داشته باشند بازی کردی؟

پاسخ
(@sina_fzn1400)

عضو

@mohammad-hasan

Golfing Over It with Alva Majo من بازی

هم در کامپیوتر و هم در موبایل بازی کردم ولی نمیشه که هردو پلتفرم تو یه بازی باشند

پاسخ
مدیر
(@mohammad-hasan)

Illustrious Member

@sina_fzn1400 بازیش تک نفره است.

یکی از بازی‌های تک نفره که من هم روی کامپیوتر و هم اندروید بازی کردم و هردوش خوب بود، بازی Mini Metro بود.

پاسخ
مدیر
(@mohammad-hasan)
Illustrious Member

این چندتا هم هستند که داخل سایت معرفی کردم:

Kingdom Two Crowns

Badland

Among Us

اگر اشتباه نکنم، در بازی Among Us بازیکنان موبایلی میتونند با بازیکنان کامپیوتری همبازی بشن، حتی نسخه کرک شده.

پاسخ
1 پاسخ
(@sina_fzn1400)

عضو

@mohammad-hasan 

ممنون از لطف و پیگیری و و و سایت خوبتون 

پاسخ
مدیر
(@mohammad-hasan)
Illustrious Member

یه تعداد بازی‌های کامپیوتری هستند که نسخه اندرویدشون برای تلویزیون‌های اندرویدی طراحی شده. یعنی اگر تلویزیون اندرویدی هوشمند داشته باشی، اون بازی‌ها رو میتونی نصب کنی و بعد دسته ها رو به تلویزیون وصل و بازی می‌کنی. روی گوشی اندروید هم نصب میشن اما برای چند نفره بازی کردن لازمه دسته به گوشی وصل بشه. چندتاشون از این بازی‌ها داخل سایت معرفی شدند اما اشاره‌ای نکردم که نسخه اندرویدی هم دارند. 😐 

پاسخ

ارسال یک پاسخ

نام نویسنده

ایمیل نویسنده

عنوان *

حداکثر اندازه فایل 10MB

پیشنمایش 0 ویرایش ذخیره شد
نرم افزار x360ce

برای 99% بازی‌های دونفره‌ جدید شما به این نرم افزار نیاز دارید تا گیم پد خودتون رو به بازی بشناسونید.
ادامه ی مطلب ...

سایت رومیز گیمز
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...