Forum

دانلود بازی اینترنت...

اعلانات
همه را پاک کن

دانلود بازی اینترنت رایگان/نیم‌بها

4 ارسال ها
3 کاربران
2 Likes
833 نمایش‌
ارسال‌: 84
مدیر
شروع کننده موضوع
(@mohammad-hasan)
Illustrious Member
عضو شده: 11 سال قبل

یکی از راه‌های دانلود بازی‌های پرحجم برای اینکه اینترنت مصرف نشه، اینه که طرح‌های شبانه رایگان خریداری بشه. اما خبر خوب برای مشترکین آسیاتک اینکه، میتونید با خرید اشتراک آسیا دی ال از سایت آسیا دی ال رایگان بازی دانلود کنید، یعنی بدون مصرف شدن اینترنت.

مشترکین اپراتورهای دیگه هم میتونن این طرح‌ها رو بخرند، اما یک کم خنده داره... رایگان نیست، فقط حجم مصرفیشون نصف میشه. شاید بگید این هم خوبه. اما واقعیت اینه که الآن دیگه دانلود از هر سرور ایرانی نسبت به سرورهای خارجی نصفه حساب میشه.

اما در مورد قیمت‌های این طرح بخوایم صحبت کنیم... خیلی هم ارزون نیستند. ضمن اینکه محدودیت حجم هم دارند. خب چه کاریه آدم به‌جای اینکه این پکیج‌ها رو بخره میره حجم اینترنت می‌خره...

پس نتیجه می‌گیریم بهترین راه دانلود بازی همون خرید طرح شبانه و گذاشتن بازی‌ها برای دانلود در ساعات شبانه است! نظر شما چیه؟

3 پاسخ
ارسال‌: 9
(@rreezzaa)
Active Member
عضو شده: 9 سال قبل

من واقعیتش یه راه بهتر پیشنهاد میدم و فقط اینا به ای یه مودم ، یه گوشی هوشمند نیاز دارین و هر چی هم سیم کارت شما به نسل های بالاتر ارتقا پیدا کرده باشه ، سرعت دانلود شما هم بهتره (یعنی 3g , 4g , 5g )

ایرانسل و همراه اول معمولا توی ساعت شبانه واسه اینترنت ئملی یا داخلی یه سری طرح های ساعتی یا روزانه یا هفتگی دارن که با هزینه خیلی کم (مثلا ایرنسل ساعتی 800 تومن برای 2 تا 7 شب) میتونین راحت تا 25 گیگ توی یه روز دانلود کنین :)

نسبت به این طرح آسیاتک نمیدونم بهتره یا نه ( از لحاظ زمانی ) ، ولی قطعا اقتصادی تره

و در ضمن پیشنهاد نمیکنم که از خواب خودتون بزنین واسه این کارا

پاسخ
ارسال‌: 84
مدیر
شروع کننده موضوع
(@mohammad-hasan)
Illustrious Member
عضو شده: 11 سال قبل

در مورد طرح‌های ایرانسل و همراه اول شنیده بودم اما هیچوقت امتحانشون نکردم.

دانلود کردن روی موبایل و بعد انتقال فایل‌ها به کامپیوتر ... یک کم سخت نیست؟

من اون زمانی که طرح شبانه داشتم از دانلود منیجر برای دانلود استفاده می‌کردم و فقط کافی بود کامپیوتر رو روشن بذارم و اون خودش نصفه شب شروع به دانلود می‌کرد و صبح متوقف میشد.

الآن بسته‌های حجمی میخرم و هربار حجم اضافه میارم.

پاسخ
2 پاسخ
(@rreezzaa)
عضو شده: 9 سال قبل

Active Member
ارسال‌: 9

سلام ببخشید دیر دیدم

من با لپ تاب کارام رو انجام میدم ، زیاد سخت نیست

موبایل رو  روی حالت هات اسپات یا همون تولید وای فای میکنم

بعدشم میرم دنبال کارای دانلود

اگرم کامپیوتر رو فکر میکنین یه خورده سخته ، با کابل یا یه مبدل برای دریافت موج وای فای میتونین کارتون رو راه بندازین

اسم این مبدل برای دریافتموجه وای فای رو نمیدونم ولی خونه خودمون داریم کارمون رو راه میندازه

بهشون میگن دانگل وای فای یا کارت شبکه بیسیم یا

usb WiFi

پاسخ
(@Ali-sonic)
عضو شده: 3 سال قبل

ارسال‌: 1

به نظر من طرح نامحدود ۱تا۱۱ همراه اول خیلی خوبه یک ماه ۲۲ تومن بیشتر نیس و من بیشتر روزی ۳۰۰ گیگ هم دانلود میکنم سرعتش هم خوبه

پاسخ

ارسال یک پاسخ

نام نویسنده

ایمیل نویسنده

عنوان *

حداکثر اندازه فایل 10MB

پیشنمایش 0 ویرایش ذخیره شد
نرم افزار x360ce

برای 99% بازی‌های دونفره‌ جدید شما به این نرم افزار نیاز دارید تا گیم پد خودتون رو به بازی بشناسونید.
ادامه ی مطلب ...

سایت رومیز گیمز
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...