Forum

ترفند‌های بازی Stic...

اعلانات
همه را پاک کن

ترفند‌های بازی Stick Fight: The Game

13 ارسال ها
4 کاربران
8 Likes
1,904 نمایش‌
ارسال‌: 17
شروع کننده موضوع
(@mahdirostamzad)
Active Member
عضو شده: 3 سال قبل

بسم الله الرحمن الرحيم

ترفندهای بازی stick fight the game

سلام تو این مطلب قراره چنتا نکته در مورد بازی Stick Fight: The Game بهتون بگم که بتونید بهتر از بقیه عمل کنید و خیلی سریع کشته نشید.

حتما میگید مگه تو کی هستی که بخوای ترفند یاد بدی خب راستش من خیلی این بازی رو دوست دارم و این اچیومنت  رو هم دارم که کسایی که بازی رو اورجینال از استیم خریدن می دونن یعنی چی.

xiao xiao achievement 

• تسلیم نشید اما خودکشی نکنید، روش شکست دادن دشمنی که سلاح داره بدون سلاح

بین فداکاری و خودکشی یه مرز باریکی هست که باید رعایتش کنید. فرض کنید دشمن شما اسلحه داره اما شما هیچی ندارید پس یا میزارید شما رو بکشه یا فرار میکنید و یا عین یه احمق به سمتش حمله میکنید و میمیرید. خب نباید زود تصمیم بگیرید و توجه کنید که اگه به یکی از نزدیک حمله کنید و مشت شما به اسلحه بخوره، اون اسلحه از دست اون فرد میوفته و زدنش راحت تر میشه البته اگه یکی خواست جلوی شما همین حرکت رو بزنه سریع اسلحه رو پرت کنید رو صورتش تا کلش بترکه

حالا این موضوع به چه دردی میخوره؟ اگه درست بازی کنید میتونید راحت برتری حریف رو ازش بگیرید البته بازم حریف شانس بیشتری داره اما این روش احتمال پیروزی شما رو بیشتر میکنه ولی یادتون باشه هرگز بیخودی وارد درگیری نشید.

• اسلحه با ارزش است

هر اسلحه ای که گیرتون اومد بردارید چون داشتن هر اسلحه ای غنیمته اما اگه یه نفر بهتون نزدیک شد از پرتاب کردن اسلحه نترسید. در استفاده از اسلحه های ریسکی مثل تفنگ هایی که مار شلیک میکن مراقب باشید و اگه موقعیت مناسب نبود فقط سلاح رو پرتاب کنید به سمت دشمن.

سعی کنید سریع یه اسلحه گیر بیارید چون در غیر این صورت احتمال باختتون خیلی زیاده.

•  همه مپ های بازی رو بشناسید

داخل بازی بیش از ۱۰۰ مپ وجود داره که باید بازی داخل تمام این مپ ها رو بلد باشید منظورم اینه که یاد بگیرید دقیقا باید تو هر مپ چیکار کنید یعنی چه استراتژی‌ای داخل هرکدوم از مپ ها باید به کار ببرید مقلا اینکه برم سراغ اولین سلاحی که میاد یا صبر کنم یا اول این زنجیر رو پاره کنم یه اونیکی رو یا برم اینطرف یا برم بالای دیوار و خلاصه باید به چندین راه فکر کنید که به مرور با بیشتر بازی کردن بازی یاد میگیرید.

• تیر اندازی با هر اسلحه ای رو یاد بگیرید

قبل اینکه به سمت کسی شلیک کنید ماوستون رو هر طرف بگیرید به اون سمت نشونه میگیره و این موضوع برای دسته ها هم کار میکنه. استفاده ای این قابلیت خیلی تاثیر گذاره و دقت نشانه گیری شما رو بیشتر میکنه خصوصا که میشه با آروم تیر زدن دقیق هدف رو بزنید یا با شاتگان پرواز کنید یا بمب و نارنجک بندازید اونم کاملا دقیق پس باید روش نشانه گیری درست رو به مرور یاد بگیرید.

• کدو تنبل زیبای من

تو مرحله های هالووین یه کدوهایی هستن که وقتی میخوریشون تبدیل به یه کدو میشی که شلیک میکنه! خب به هرحال قدرت بالایی بهت میده و در عوض کل دشمنا باهم متحد میشن اما چنتا نکته وجود داره...

کدوی آبی زیاد قوی نیست ترجیحا برش ندارید و مورد دومم اینه که سعی کنید قبل اینکه یکی کدو رو برداره همه رو بکشید چون معمولا بقیه سعی میکنن کدو رو بردارن و خیلی آسیب‌پذیر میشن و به همین راحتی یه پیروزی ساده اما کثیف به دست میارید.

پارت ۲ رو اگه یه استقبالی بشه میزارم...

برچسب موضوع
12 پاسخ
ارسال‌: 84
مدیر
(@mohammad-hasan)
Illustrious Member
عضو شده: 11 سال قبل

عالی بود. حتما ادامه بده. ممنون.

پاسخ
1 پاسخ
(@mahdirostamzad)

Active Member

@mohammad-hasan من تو گذاشتن تصویر مشکل دارم منظورم اینه که نمیدونم گزینش دومه وگرنه بلدم

پاسخ
مدیر
(@mohammad-hasan)
Illustrious Member

@mahdirostamzad

از منونی «گذاشتن» گزینه «تصویر» رو انتخاب کن.

دارم روش کار میکنم تا کاربر پسندتر باشه.

پاسخ
2 پاسخ
(@mahdirostamzad)

Active Member

@mohammad-hasan میدونم ولی تو بخش نوشتن مقاله نیست البته تو نوشتن نظر هست ولی اینجا نیست

پاسخ
مدیر
(@mohammad-hasan)

Illustrious Member

@mahdirostamzad آره درسته. دارم سعی میکنم درستش کنم. نمیدونم چقدر طول بکشه.

پاسخ
ارسال‌: 21
(@mhmmdreza_jafari86)
Eminent Member

این بازیه عالیه ولی حیف مشکل گیمپد دارم باهاش 

شدیدا فانه

کسایی که میخوان انلاین بازی کنن این بازیو سایت gold teamپیشنهاد میکنم یه سر بزنن

من که انجام دادم شد شما هم امتحان کنید

نکته:کارایی که تو سایت گفته انجام بدید ولی پیشنهاد میکنم اکانت فیک استیم بسازید انجام بدید 😖 

پاسخ
4 پاسخ
(@mahdirostamzad)

Active Member

@mhmmdreza_jafari86 قیمتش که 30 تومنه خریدنش منطقی تره تا اینکه بخوای اون دنیا گناهش رو به گردن بگیری حالا میل خودت

من مشکل دسته داشتم ولی وقتی نسخه اورجینال بازی رو از استیم خریدم هم مشکل حل شد و هم میتونم آپدیتای جدید و مپای جدید رو دانلود کنم

پاسخ
(@mhmmdreza_jafari86)

Eminent Member
ارسال‌: 21

@mahdirostamzad 

30تومنه 

30ضربه شلاق مشکلی نداره حلال سازندش 🤣

فعلا به فکر این دنیا باش حرفای اون دنیا مال اون دنیاست XD

نه ولی حرفتو قبول دارم اگه راستشو بگم 

پاسخ
مدیر
(@mohammad-hasan)

Illustrious Member

@mahdirostamzad یک کم توضیح بده چطور مشکل دسته‌ت حل شد. از steam overlay برای تنظیم دسته استفاده کردی؟

پاسخ
(@mahdirostamzad)

Active Member

@mohammad-hasan خودش درست شد

پاسخ
ارسال‌: 1
(@DARK SHADOW MTA)

ممنون خیلی کمک کردی

پاسخ
صفحه 1 / 2

ارسال یک پاسخ

نام نویسنده

ایمیل نویسنده

عنوان *

حداکثر اندازه فایل 10MB

پیشنمایش 0 ویرایش ذخیره شد
نرم افزار x360ce

برای 99% بازی‌های دونفره‌ جدید شما به این نرم افزار نیاز دارید تا گیم پد خودتون رو به بازی بشناسونید.
ادامه ی مطلب ...

سایت رومیز گیمز
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...