Forum

بهترین بازی های سای...

اعلانات
همه را پاک کن

بهترین بازی های سایت 2

6 ارسال ها
2 کاربران
2 Likes
344 نمایش‌
آرمین
ارسال‌: 19
شروع کننده موضوع
(@arminarmin1382)
Trusted Member
عضو شده: 3 سال قبل

سلام به قسمت دوم بهترین بازی های سایت خوش اومدید این مقاله طولانی تر از قسمت اول هست امیدوارم در انتخواب بازی کمکتون کنه 

من بازی های رو میزارم که وقتی با دوستام بازی میکردم واقعا لذت میبردم

Horizon Chase Turbo(یه بازی ماشینی هست ولی تفاوت داره که این بازی رو جالب میکنه توی بازی شما نباید به ماشین ها برخورد کنین و بنزین و نیترون رو حتما بخورین یه نکته بگم که شما تو دور اول هیچوقت نمیتونید اول بشید چون طراحی بازی طوری هست که با گذشت زمان و هر دور سختی بازی کاهش پیدا میکنه تقریبا شما در دور سوم میتونید اول شید)

Chicken Invaders 5(خب این بازی مغروفی هست و لذت خاصی داره من خودم چند بار از اول شروع کردم)

Stick Fight The Game(یکی از خنده دارترین بازی هاست یعنی از لحاظ خنده آخرشه ولی بعد از 60 دور بازی کردن خسته کننده ) 

Party Panic

(یه بازی هست  که چهارنفره میچسبه بازی خیلی خوبی هست حالت منچ داره حالت پارکور داره و کلی مینی گیم های مختلف خوب اگه تا حالا بازیstickman party :1 2 3 4player gamesرو تو اندروید بازی کردید بدونید که این بازی خیلی شبیه به اونه ولی سه بعدی و با مود های مختلفو بهتر)

Overcooked(یه بازی آشپزی خیلی خوب هست که نسخه دومش هم اومده ولی من همین نسخه رو فقط بازی کردم این بازی اولاش خیلی خوبه ولی رفته رفته خیلی سخت میشه تنوع مرحله هاش خییلی عالیه و جالب)

Crawl(خب خب خب رسیدیم به یکی از بهترین بازی های پیکسلی این بازی واقعا خیلی خوبه اصلا به گرافیکش توجه نکنید و زود دانلود کنید من هر دفعه چهار نفره بازی میکردم با دوستام و هر دفعه من پیروز میشدم 25 بار بدون باختن اول شده بودم حتی طوری بود که تیم میشدن تا من نبرم ولی باز من میبردم )

Lovers In a Dangerous Spacetime

(یه بازی عالی دیگه که شما تو فضا هستید و باید دشمناتونو بکشید و یه سفینه در اختیار دارید میشه با پیدا کردن الماس های مختلف سلاح هارو تغییر داد)

Broforce(یه بازی جنگی که خیلی خوبه و حتما تجربه اش کنید ولی حبف که مرحله هاش زود تموم شد البته بازی سختی بود و واقعا هی میباختیم و روی هم دیگه داد میکشیدیم و کاراکتر های بازی خیل خوب طراحی شدن با قدرت های خاص من به شخصه از شمشیر زنه خوشم میومد)

Minecraft(ماینکرافت رو دیگه که همه میدونن چه لذتی داره وقتی با دوستات بازی میکنی)

Castle Crashers Remastered (یه بازی عالی دیگه که شما باید شاهزاده رو نجات بدید این بازی هیچوقت خسته کننده نیست چون هر دفعه چالش های جدیدی برای شما داره)

و تموم شد امیدوارم این مقاله کمکتون کرده باشه ممنون که خوندین خداحافظ

اب

5 پاسخ
ارسال‌: 84
مدیر
(@mohammad-hasan)
Illustrious Member
عضو شده: 11 سال قبل

۲۵ بار بدون باخت داخل بازی Crawl! جالبه.

برای دونفره کردن بازی Minecraft مشکلی نداشتی؟

پاسخ
4 پاسخ
آرمین
(@arminarmin1382)

Trusted Member

راستش برای دونفره کردن ماینکرافت توی کامپیوتر با اسپلیت اسکرین مشکلات زیادی داشتم ولی دونه به دونه حل کردم ولی  با گوشی وصل شدن مشکلی نداشتم

پاسخ
مدیر
(@mohammad-hasan)

Illustrious Member

یعنی یک نفر با گوشی و یک نفر با کامپیوتر؟ میشه؟

پاسخ
آرمین
(@arminarmin1382)

Trusted Member

نه همه با گوشی 

در ضمن فک کنم ماینکرافت این قابلیت رو داره که همه دستگاه ها میتونن به هم دیگه وصل شن مثلا یکی باxboxویکی با گوشی

پاسخ
مدیر
(@mohammad-hasan)

Illustrious Member

فکر کنم این قابلیت فقط برای اونهایی که نسخه اصلی بازی رو خریداری کرده باشند وجود داره. برای همین پرسیدم.

پاسخ

ارسال یک پاسخ

نام نویسنده

ایمیل نویسنده

عنوان *

حداکثر اندازه فایل 10MB

پیشنمایش 0 ویرایش ذخیره شد
نرم افزار x360ce

برای 99% بازی‌های دونفره‌ جدید شما به این نرم افزار نیاز دارید تا گیم پد خودتون رو به بازی بشناسونید.
ادامه ی مطلب ...

سایت رومیز گیمز
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...