Forum

اعلانات
همه را پاک کن

بازی Beach Buggy Racing 2 Island Adventure

3 ارسال ها
2 کاربران
4 Likes
350 نمایش‌
ارسال‌: 2
شروع کننده موضوع
(@محمدرضا)
عضو شده: 2 سال قبل

این بازی ای با سبک ماشینی هست و حجمی واقعا کم و خوبی دارد.این بازی بخش های مختلفی دارد که در هر بخش میتوان چند نفره بازی.در قسمت adventure شما میتوانید هم تک نفره و هم چند نفره بازی کنید . مرحله های بسیار زیادی دارد و هم ادم های متفاوتی دارد که هر کرکتر ویژگی های خودشون رو دارن که با رفتن مراحل قسمت adventure انها به مرور باز میشوند.و بخش دیگر بازی بنام race که من ترجیح میدم با دیگران اونجا بازی کنم چون میتوانید مپ مورد نظر خور را انتخاب کنید و همینطور همه ی ادم ها اونجا باز هستن.اخرین قسمت بازی championships هست که انجا اگر  در هر مرحله مدال هارا بدست اورید میتوانید ماشین های جدید باز کنید که البته بستگی داره اون ماشین چجوری باز میشه مثلا بعضی هاشون 2 تا میخوان و بعضی هاشون هم 3 تا.این بازی میشه گفت نسخه کم حجم بازی کراش ماشینی هست.در واقع من واقعا از این بازی خوشم میاد چون مپ های گوناگون داره,تعداد کرکتر هاش نسبتا خوبه,ماشین های زیادی داره,پاور های خوب و مختلف داره و حتی میشه ماشین های خود را طرح کنیم و اسکین روی انها بزاریم و... . خلاصه من این بازی را حتما به شما سفارش میکنم که بریزید.

برچسب موضوع
2 پاسخ
آرمین
ارسال‌: 19
(@arminarmin1382)
Trusted Member
عضو شده: 3 سال قبل

سلام 

ممنون بابت معرفی بازی من که نصب کردم خیلی خوشم اومد هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ تنوع خیلی خوب بود من قبلا Horizon Chase Turbo بازی میکردم ولی الان به دلیل گرافیک و داشتن قدرت این بازی رو به اون ترجیح میدم

پاسخ
ارسال‌: 1
 omid
(@omid)
عضو شده: 2 سال قبل

ممنون بازی خوبی بود

پاسخ

ارسال یک پاسخ

نام نویسنده

ایمیل نویسنده

عنوان *

حداکثر اندازه فایل 10MB

پیشنمایش 0 ویرایش ذخیره شد
نرم افزار x360ce

برای 99% بازی‌های دونفره‌ جدید شما به این نرم افزار نیاز دارید تا گیم پد خودتون رو به بازی بشناسونید.
ادامه ی مطلب ...

سایت رومیز گیمز
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...