Forum

دسته بی‌سیم یا سیم‌...

اعلانات
همه را پاک کن

دسته بی‌سیم یا سیم‌دار

4 ارسال ها
2 کاربران
0 Likes
413 نمایش‌
ارسال‌: 84
مدیر
شروع کننده موضوع
(@mohammad-hasan)
Illustrious Member
عضو شده: 11 سال قبل

من دسته های سیمی ایکس باکس (چینی اما مارک مایکروسافت) هم جعبه قرمز و هم جعبه سبز زیاد خریدم. هم برای خودم، هم برای دیگران (شاید حدود هفت یا هشتا دسته). و هم دسته‌های طرح ایکس باکس، مثل دسته های شرکت تسکو (TG115) چندتایی خریدم. اولش فکر میکردم سیمی بهتر از بیسم برای آدم کار میکنه اما همشون (بدون استثنا) سیماشون خراب شدند. حتی دسته Ligetech F310 هم خریدم اما اون هم آخرش سیمش خراب شد. البته نهایتش میشه برد و سیمشون رو تعمیر کرد (این هم نکته‌ی مهمیه و من این کار رو کردم.)
از طرفی دسته بی سیم رو میتونی از فاصله‌ی دورتری استفاده کنی و تجربه‌ی بهتری میده.
دسته‌های بیسیم در حدود قیمت ۲۵۰ تومن هم پیدا میشه که البته xinput نیستند و میتونی یکبار نرم‌افزار XOuput رو براشون تنظیم کنی و استفاده کنی. اما تجربه من اینه که افراد دوست دارند سریع دسته رو وصل کنند و بازی کنند. هی هر دفعه برای تنظیمات بخواد اتفاقی بیافته و افراد معطل بشند خیلی ضد حاله.

نظر شما چیه؟

3 پاسخ
ارسال‌: 2
(@ali-sonic-colors)
New Member
عضو شده: 7 سال قبل

<p>دسته خود ایکس باکس بخری میشه با سیم شارژر گوشی وصلش کرد شناسایی خودکارم داره هر وقتم سیمش خراب شد یه سیم شارژ گوشی میخری راحت ترم هست بی سیم هم وصل میشه با بلوتوث اگه نیاز بشه</p>

پاسخ
ارسال‌: 84
مدیر
شروع کننده موضوع
(@mohammad-hasan)
Illustrious Member
عضو شده: 11 سال قبل

فکر کنم منظورت دسته ایکس باکس وان هستش. درسته؟

پاسخ
ارسال‌: 2
(@ali-sonic-colors)
New Member
عضو شده: 7 سال قبل

اره دسته ایکس باکس وان با میکرو USB وصل میشه مال series s/x هم با کابل تایپ c که تایپ c بهتر از میکرو USB هست

پاسخ

ارسال یک پاسخ

نام نویسنده

ایمیل نویسنده

عنوان *

حداکثر اندازه فایل 10MB

پیشنمایش 0 ویرایش ذخیره شد
نرم افزار x360ce

برای 99% بازی‌های دونفره‌ جدید شما به این نرم افزار نیاز دارید تا گیم پد خودتون رو به بازی بشناسونید.
ادامه ی مطلب ...

سایت رومیز گیمز
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...