Forum

اعلانات
همه را پاک کن

حل مشکل نداشتن میکروفون با گوشی

3 ارسال ها
2 کاربران
4 Likes
407 نمایش‌
آرمین
ارسال‌: 19
شروع کننده موضوع
(@arminarmin1382)
Trusted Member
عضو شده: 3 سال قبل

یکی از بهترین برنامه ها برای استفاده به عنوان میکروفون گوشی برنامه وو میک هست اول باید از لینک زیر هم برنامه مخصوص کامپیوتر و هم گوشی رو به صورت جداگانه دانلود و نصب کنید لینکش در زیر هست

https://wolicheng.com/womic/

من مراحلش رو توضیح میدم ولی از مدیر سایت میخوام این برنامه به صورت عکس توسایت توضیح بده البته مراحلش خیلی خیلی آسونه و شاید از توضیحات من بتونید وصل کنید

این برنامه برای اونایی خوبه که نمیخوان هزینه اضافی برای میکروفون کنن من این برنامه روی دیسکورد امتحان کردم و صدا خیلی راحت انتقال پیدا میکنه

ابتدا کامپیوتر و تلفن همراه خود را به یک شبکه وصل کنید وسپس اپلکیشن که روی تلفنتون نصب کردید باز کنید و علامت تنظیمات رو بزنید وقتی وارد تنظیمات شدید از بخشtransportدکمهwifiرو انتخواب کنید الان از تنظیمات  خارج بشید و دکمه پلی که در کنار دکمه تنظیمات قرار داره رو بزنید تا بهتون یه ای پی بده بعد برنامه رو توکامپیوتر باز کنید و از قسمت connectionاز بخشwifi آی پی مربوط را بزنید و سپس کانکت رو بزنید تا متصل شود

2 پاسخ
ارسال‌: 84
مدیر
(@mohammad-hasan)
Illustrious Member
عضو شده: 11 سال قبل

سلام. من دقیق متوجه نشدم. الآن یعنی من اگه میکروفون نداشته باشم، میتونم از گوشیم رو به کامپیوتر وصل کنم و ازش به عنوان میکروفون استفاده کنم؟

پاسخ
1 پاسخ
آرمین
(@arminarmin1382)
عضو شده: 3 سال قبل

Trusted Member
ارسال‌: 19

آره اگه میکروفون نداشته باشی میتونی با استفاده از این برنامه از میکروفون گوشی استفاده کنی مثلا وقتی میخوای پابجی بازی کنی یابا یکی تو دیسکوردیا واتساپ حرف بزنی و کامپیوترت میکروفون نداشته باشه میتونی خیلی راحت از میکروفون گوشی با استفاده از برنامهwo micاستفاده کنی

پاسخ

ارسال یک پاسخ

نام نویسنده

ایمیل نویسنده

عنوان *

حداکثر اندازه فایل 10MB

پیشنمایش 0 ویرایش ذخیره شد
نرم افزار x360ce

برای 99% بازی‌های دونفره‌ جدید شما به این نرم افزار نیاز دارید تا گیم پد خودتون رو به بازی بشناسونید.
ادامه ی مطلب ...

سایت رومیز گیمز
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...