Forum

اعلانات
همه را پاک کن

بازی کنسول های مختلفی که شبیه ساز دارند

2 ارسال ها
2 کاربران
2 Likes
293 نمایش‌
ارسال‌: 1
شروع کننده موضوع
(@aeg-110)
عضو
عضو شده: 7 سال قبل

سلام به محمد حسن جان و دوستان دیگر میخواستم پیشنهاد کنم که بازی کنسول های دیگه که شبیه ساز دارن رو هم معرفی کنیم حالا میخواد ps2 باشه یا GBA منظورم اینه مهم نیست قدیمی باشه چون بعضی افراد از جمله خودم از این بازی ها هنوز لذت میبرم و حال هوای دیگه ای برام دار.

یه چیز جالب تر اینکه اکثر کنسول های قدیمی برای تلفن همراه هم شبیه ساز دارن و افراد میتونن با گوشی به هم لن بشن و لدت ببرن.

الآن بازی مدنظرم نیست ولی قبلا زیاد روی شبیه ساز ها بازی کردم اگه دوباره برخورد کردم با اجازه شما معرفی میکنم.

دوست دارم که فعالیت سایت بیشتر بشه.

با تشکر.

برچسب موضوع
1 پاسخ
ارسال‌: 84
مدیر
(@mohammad-hasan)
Illustrious Member
عضو شده: 11 سال قبل

درسته. ممنون برای یادآوری این نکته. حتما اگر بازی خاصی یاد اومد معرفی کن.

استفاده از شبیه‌سازها یک خوبی که داره اینه که بازی رو با کیفیت بهتری از نسخه اصلی خودشون اجرا می‌کنند. همیشه پیشنهاد میکنم بازی‌های قدیمی که هم نسخه کامپیوتری و هم نسخه کنسولی دارند، نسخه کنسولیشون با استفاده از شبیه‌ساز اجرا بشه تا از بازی لذت بیشتری ببرند.

و باز اینکه شبیه‌سازها تنظیمات دسته‌ی اختصاصی خودشون رو دارند و فقط کافیه یک بار دسته تنظیم بشه و دیگه برای تمام بازی‌های اون شبیه‌ساز لازم نیست دسته تنظیم بشه.

پاسخ

ارسال یک پاسخ

نام نویسنده

ایمیل نویسنده

عنوان *

حداکثر اندازه فایل 10MB

پیشنمایش 0 ویرایش ذخیره شد
نرم افزار x360ce

برای 99% بازی‌های دونفره‌ جدید شما به این نرم افزار نیاز دارید تا گیم پد خودتون رو به بازی بشناسونید.
ادامه ی مطلب ...

سایت رومیز گیمز
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...