میمون‌های شرکت Bonkies قراره در سیارات دیگر پایگاه‌های فضایی بسازند. این میمون‌ها کاملا آموزش دیده هستند اما شما چطور؟ قراره که شما این میمون‌های بامزه رو کنترل کنید و با کمک همدیگه سازه‌های مورد نیاز رو بسازید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکنان: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه‌ها!

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

افتخارات: برنده دو جایزه در جشنواره بازی نروژ ۲۰۱۸

کیفیت بخش دونفره


بازی Bonkies رو نمیشه تک نفره بازی کرد. اگه گیم پد نداشته باشید هم میتونید با یک کیبرد دونفره بازی کنید، اما بهترین حالت استقاده از گیم‌پد و چهار نفره است. اگر در دسته‌های معمولی استفاده می‌کنید احتمالا احتیاج خواهید داشت از شبیه‌سازهای دسته استفاده کنید تا دسته‌ها رو به بازی بشناسونید.

گیم‌پلی بازی خیلی روون طراحی شده و از کیفیت بازی لذت خواهید برد. شاید اولش فکر کنید که در تمام مراحل قراره فقط بلوک‌ها رو روی هم قرار بدید و به زودی تکراری میشه اما اینطور نیست و به مرور چالش‌های جدیدی اضافه میشه که نیاز به همکاری بالایی داره.

اگر از این بازی خوشتون اومد، یک بازی خیلی ساده اما با سبک مشابه وجود داره که شاید بخواهید تجربه کنید. بازی Untitled Glue Game که در اون قراره با کمک هم یک ظرف شکسته را چسب بزنید.

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی ۱۴۴ مگابایت

دانلود بازی Bonkies

MINIMUM:
OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 4000
Storage: 2 GB available space

  • Like!
    1

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

میتوانید از اینها استفاده کنید HTML (تگ ها و کد های): <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>