درباره سایت

FireShot Cap___4-player.ir_wp-admin_

بعد از جابجایی از هاست قبلی و اطمینان خاطر از کیفیت هاست جدید، تونستم وقت بیشتری برای سایت بذارم. مطالب جدید اضافه شد و به کمک دوستان بازی های جدید معرفی شد. از دوستان جدیدی که به سایت کمک کردند، RAYA2 و A]mirrezA$e7eN] تشکر میکنم و از تمام دوستانی که پیش از این من رو کمک کردند و برای سایت مطلب نوشتند: 

sonicboom, MR.MAMAD, morteza, Pooriya_kh, sharif, میلاد خدادادی, Amir ichigo, aziz, dominar, Mohammad428, mo_sa, ms, Oveys, parsa, sajjadjo, sia73, TGMAM و سجاد رجبی

سرعت بارگذاری سایت

به نظرم ما تونستیم در یک ماه اخیر پیشرفت های خوبی داشته باشیم. رتبه الکسای سایت از 40 هزار به 11 هزار رسیده و هر روز هم در حال کم شدنه. بازدید سایت از روزی حدود 700 بازدید به روزی حدود 3000 بازدید رسیده. Bounce Rate سایت از  حدود 50 درصد به حدود 10 درصد رسیده و این خیلی خوبه. یعنی افراد بعد از ورود به سایت زود خارج نمیشند و حتما یک چرخی داخل مطالب میزنند. اینها همه بابت اصلاحاتی بوده که در سرعت بارگذاری سایت انجام شده. در حال حاظر سرعت بارگذاری سایت به گذارش GTmetrix حدود 2 ثانیه است. و حجم صفحه ی اولیه سایت به کمتر از یک مگابایت کاهش پیدا کرده. با اصلاحاتی در که پیش رو دارم سرعت سایت از این هم بهتر خواهد شد.

ظاهر سایت

اصلاحاتی که در ظاهر سایت انجام شده شامل اصلاح اشکلات گرافیکی و نحوه قرار گرفته عناصر سایت و استفاده از عناصر گرافیکی جدید در بخش های مختلف سایت بوده. همینجا از دوستمون آقای پیمان قاسمی بابت بنر زیباشون تشکر میکنم. خیلی بنر زیبا و قشنگی طراحی کرده. همچنین از دوستم RAYA2 بابت انتقادات بجا و سازنده ای که داشت و کمک کرد سایت قشنگ تر و کاربردی تر بشه. و تمام شما دوستانی که قبل تر کمکی هایی رسوندید و من فراموش کردم در مطالب قبلی اشاره کنم.

اما عناصر جدیدی که به سایت اضافه شدند عبارتند از: بخش “بازی های دیگر” به انتهای هر مطلب، اضافه شدن تگهای بازی روی نوار تیتر هر بازی، اضافه کردن آیکون به منوهای سایت، ایجاد لیست برچسب مطالب به همراه آیکون اختصاصی، اضافه کردن برترین های هر دسته هرگاه بازی ای از یک دسته ی خاص را مشاهده میکنید، اضافه کردن توضیحات دسته و برچسب در صفحه ی لیست مطالب، اضافه کردن لیست تمام مطالب و مقالات سایت برای مرور تمام مطالب سایت به ترتیب تاریخ انتشار.


بخش “بازی های دیگر”

لیست بازی های دیگر

در این بخش شما پیشنهادهایی خودکار از طرف سایت دریافت میکنید برای بازی های مرتبط و مشابه با این بازی. هنوز خیلی لیست پیشنهادات خوب کار نمیکنه چون بعضی مطالب توضیحات خیلی کمی دارند و سیستم نمیتونه تشخیص بده که اون مطلب با کدام مطلب دیگر میتونه ارتباط داشته باشه.


اضافه شدن تگهای بازی روی نوار تیتر

تگهای بازی

ما دوست داریم قبل از اینکه تمام مطلب مربوط به یک بازی رو مطالعه کنیم، بتونیم تشخیص بدیم که این بازی اصلا میتونه برای ما مناسب باشه یا نه و اونچیزهایی که ما میخوایم رو داره یا نه. از طرفی وقتی شما از یک بازی خوشتون اومد، میرید سراغ تگ های بازی تا بفمید این بازی ای که شما ازش خوشتون اومده چه تگهایی داره و احتمالا از چه بازی های دیگری ممکن هست خوشتون بیاد. شما میتونید روی این تگها کلیک کنید تا تمام بازی هایی که این برچسب ها رو دارند برای شما نمایش داده بشه.


اضافه کردن آیکون به منوهای سایت

منوی اصلی آیکون دار

احساس کردم منوی سایت خیلی مرده است و کمتر کسی رقبت پیدا میکنه ازشون استفاده کنه. شاید شما هم همین احساس بهتون دست داده بوده باشه. خیلی وقت بود که میخواستم بهشون آیکون اضافه کنم اما همش در فکر کد نویسی بودم و فکر میکردم خودم باید کاری بکنم. همین اخیرا متوجه شدم که افزونه ای هست که میتونه در این زمینه به من کمک کنه و من هم دست بکار شدم.


ایجاد لیست برچسب مطالب

tag-list-icoبارها پیش میومد بازدیدکننده ای از من میپرسید فقط بازی های کم حجم به من معرفی کن، یا بازی هایی که به دسته گیم پد نیاز نداشته باشه و یا بازی هایی که شاد باشند. و من هربار باید از لیست تگی که قبلا هم در سایت موجود بود برچسب مربوطه رو انتخاب میکردم و آدرسش رو بهش میدادم. برام همیشه سوال بود که مگه این لیست برچسب ها رو کسی نمیبینه؟ جواب ساده، نه. با خودم گفتم یکبار زحمت به خودت بده و یک لیست خوب آماده کن تا هربار مجبور نشی برای افراد جدید توضیح بدی، ناسلامتی تو یک کتابداری!

بعد از اینکه اون افزونه ی اضافه کردن آیکون رو پیدا کردم گفتم الآن وقتشه و یک لیست هم برای برچسب ها ایجاد کردم و در بخش سایدبار قرار دادم.

 

category_puzzle


اضافه کردن برترین های هر دسته

خودم هم دیگه خسته شده بودم از بس لیست 10 بازی برتر سایت رو همه جا میدیدم. با خودم فکر کردم باید بشه یه طوری بقیه بازی های خوب رو هم در لیست برترین ها نمایش داد. گفتم چه لزومی هست همه ی صفحات لیست 10 بازی برتر نمایش داده بشه، برای همین فقط گذاشتم صفحه ی اول باشه و برای بقیه ی صفحات برنامه دارم. فعلا فقط بعضی دسته ها “برترین ها” رو دارند چون هنوز تمام بازی ها امتیاز دریافت نکردند و بازی ای که امتیاز دریافت نکرده باشه داخل لیست نمایش داده نمیشه. چه بسا بازی های خوبی که چون امتیاز دهی براشون انجام نشده داخل لیست ها دیده نمیشند.

 


اضافه کردن توضیحات دسته و برچسب

FireShot Ctegory_puzzle_

البته شاید توضیحات بعضی برچسب ها خیلی جالب و کامل نباشند اما از هیچی که بهتره و برای بهینه سازی سایت قطعا کارایی داره. به مرور توضیحات هر دسته و برچسب رو اصلاح میکنم. اما از اون مهمتر اینکه بعضی بازی ها در دسته های اشتباه قرار گرفتن و یا اشتباها از قرار گرفتن در بعضی دسته ها جاموندن، اینها باید تشخیص داده بشن و اصلاح بشن.


اضافه کردن لیست تمام مطالب و مقالات سایت

این یکی از اون کاری های سختی بود که من در این مدت باهاش سر و کله زده بودم، سخترین جاش هم یکی در میون خاکستری کردن پس زمینه مطالب بود. الآن که یاد گرفتم خیلی آسونه اما یادگیریش سخت بود. به هرحال از این بخش شما میتونید تمام مطالب سایت رو ببینید و اگر چند روز یا جند ماهی نتونستید به سایت سر بزنید، میتونید از این بخش، آخرین ها رو پیدا کنید.

5 1 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

40 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
نرم افزار x360ce

برای 99% بازی‌های دونفره‌ جدید شما به این نرم افزار نیاز دارید تا گیم پد خودتون رو به بازی بشناسونید.
ادامه ی مطلب ...

سایت رومیز گیمز
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...