Zombie Bowl-O-Rama

About Zombie Bowl-O-Rama

zombowler

امروز من براتون بازی زامبی بولینگی Zombie Bowl-O-Rama رو میخوام معرفی بکنم. اگه بازی زامبی و گیاهان رو بازی کرده باشید زامبی ها رو میشناسید . توی این بازی زامبی ها به جای بولینگ ها هستند و توپ هم به زامبی ها میخورد و میمیرند در راه شما چیز های جالبی میخورید. اگر این رو بازی بکنید احتمالا خوشتون بیاد. این بازی نیاز به نرم افزار خاصی نداره و حجم کمی داره. این بازی قابلیت تک نفره بازی کردن رو هم داره و روی سیستم های خیلی پایین هم اجرا میشه.

اطلاعات بازی


حداکثر نفرات بازی: دو نفر

مناسب ترین گروه برای این بازی: دوستان و اقوام

کیفیت بخش دونفره


برای دو نفره بازی کردن روی گزینه ی vs.livigel player کلیک کنید . هرکدوم تو زمین جدایی بازی میکنن اما نوبتی یک بار شما توپ میندازی و یکبار حریف شما و به صورت رقابتی بازی میکنید. آخرسر هرکی امتیاز بیشتری بیاره برنده است.

توضیحات بازی:

داستان بازی از آنجایی شروع می شود که زامبی ها به شهر هجوم آورند و تقریبا تمامی ساکنین شهر را نابود کرده اند و این باز این زامبی ها در زمین بولینگ در جلوی شما قرار دارند و شما باید با استفاده از توپی های مختلف اقدام به کشتن آنها کنید. شما در این بازی باید با دقت بسیار زیباد به سمت زامبی ها شلیک کنید و با کشتن آنها امتیاز کسب کنید. در طی بازی و در مراحل مختلف شما با کشتن زامبی ها قدرت بیشتری پیدا می کنید و 10 توپ مختلف و وحشتناک قوی کسب می کنید که این امر باعث می شود تعداد بیشتری از زامبی ها را نابود کنید.

فیلم و تصاویر بازی


 

[tabs tab1=”دانلود” tab2=”سیستم مورد نیاز”]

حجم 37 مگابایت

دانلود بازی Zombie Bowl-O-Ramaتقریبا روی تمام سیستم ها اجرا میشه.


3 3 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...