Wizard of Legend

About Wizard of Legend

و یک بازی Roguelike دیگر که شما فقط بازی میکنید قدرت هاتون رو ارتقا میدید، می‌میرید و دوباره بازی میکنید. البته هربار زمین بازی از نو ساخته میشه. دیگه فکر کنم همه فهمیدید بازی Roguelike یعنی چی. فکر کنم بهتر باشه یک دسته رو به این بازی ها اختصاص بدم.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

امتیاز بازی در استیم: Very Positive با 10,277 رای

کیفیت بخش دونفره


ali sonic colors میگه: وقتی که بازی شروع شد گزینه two player رو بزنید و بعد می تونید بازی کنید برای تنظیم دسته به هیچ نرم افزاری نیاز ندارید و بازی به راحتی دسته های شما رو تشخیص میده ولی بازی خیلی سختیه هدف شکست دادن غول اخر مرحله است نه 100در 100 کردن مپ.

در بازی Wizard of Legend باید سبک بازی خودتون رو پیدا کنید و روش شکست دادن تک تک دشمن‌ها رو بشناسید. البته این تقریبا در همه ی بازی‌های Roguelike مشترکه.

hadi06410 میگه: بازی از سه بخش تشکیل شده بخش اول single player که همون یک نفرست بخش دوم two players این بخش بخش دونفره که داستان رو طی می کنید و بخش سوم versus که بخش رقابتی در بخش دونفره بازی اولین مرحله تمرینیه بعد از این که این مرحله رو تمام کردید وارد خونه ای می شوید بعد از اینکه وارد شدید به سمت پورتال می روید که فروشگاه بازی هست،در اونجا میتونید قدرت ها و مهارت های جدیدی بخرید و با استفاده از کتاب قدرت هایی که خریدید جایگزین کنید. گوشه این فروشگاه فردی هست به نام svaile که می تونه جون شمارو به اندازه کمی بالا ببره در همون قسمت میتونید لباس جدید هم بخرید بعد که تمام شد وارد پورتال میشید در این قسمت بازی شروع میشه. در این بازی اگر یکی از دونفر بمیره دیگه نمیتونه زنده بشه و فردی که مرده تبدیل به روح میشه و اگر هر دونفره بمیره بازی رو باید از صفر شروع کنید بازی در کل کمی اسونه ولی اگه به قسمت غولش برسید به نظر من کمی سخت میشه در اخر برای دو نفره کردن بازی حتما باید از نرم‌افزار x360e استفاده کنید.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۳۵۸ مگابایت

دانلود بازی Wizard of LegendOS: Windows 7 or later
Processor: Intel Core i3
Memory: 4 GB RAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1 GB available space
Additional Notes: Gamepad support for XInput devices


5 1 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

11 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...