Westerado Double Barreled

دانلود بازی Westerado Double Barreled
نسخه GOG
About Westerado Double Barreled

داستان بازی Westerado Double Barreled از این قراره که یک روز صبح شما برای پیدا کردن یکی از بوفالوها از خونه خارج میشید و وقتی بر میگردید میبینید یاغی ها خونه ی شما رو به آتش کشیدند و مادر شما رو کشتند. برادر شما هم به شدت مجروح شده و تنها چیزی که از یاغی ها یادشه اینه که کلاه سرشون بود.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده، دوستان

سایت بازی: استیم

کیفیت بخش دونفره


بازی Westerado Double Barreled از اونجور بازی ها نیست که مدام شلیک کنید و همه رو بکشید. درواقع یک بازی نقش آفرینی محسوب میشه که باید با افراد صحبت کنید و ازشون اطلاعات کسب کنید. پس لازمه انگلیسیتون خوب باشه. اما اختیار با شماست، میتونید هفتیر بکشید، افراد رو تهدید کنید، به بانک دستبرد بزنید یا اینکه افراد رو کمک کنید تا از یاغی ها سر نخ پیدا کنید.

ابوالفضل میگه: یکی از بهترین بازی های پیکسلی که تجربه کردم موسیقی زیبا و المان های خاص بازی و مخصوصا بخش دونفره بازی که حرف نداشت درست منو یاده بازی Sunset Riders تو سگا انداخت که خیلی هم با حال بود.

چیزی که باعث میشه بخش دونفره جذاب بشه اینکه باید بین دو بازی کن هماهنگی وجود داشته باشد. اگر تیر به یار بخورد می بازید. و خوبیش اینه که هردو بازیکن به یک مقدار توانایی دارند که میشه هردوی آن ها را ارتقا داد مثلا براشون لباس، اسلحه، کلاه و … خرید که خیلی حال میده از کلت گرفته تا کفش همه چیز رو میشه شخصی سازی کرد.

در کل بازی قشنگیه هم داستانش و هم گیم پلی که باعث میشه مخاطب تا آخر بازی پیش بره و مخصوصا لحظات جالبش … و اگه می خواین این بازی رو برین حتما یه ذره رو انگیلیسیتون کار کنید … چون لازمتون میشه.

ali.kh میگه: برای دونفره بازی کردن اول یک ذخیره درست کنید و بعد از آن ذخیره بیرون بیایید و دوباره وارد آن شوید و گزینه co-op را بزنید و در آخر هم بازیکنان را انتخاب کنید. نکته مهم: این بازی به نرم افزار  x360ce نیاز ندارد.

System Requirements
حداقل سیستم مورد نیاز:
  • OS: Windows 7
    Processor: Dual Core 2.4 Ghz
    Memory: 2 GB RAM

Game Poster
Poster
Game Details
5 3 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

21 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...