Watchmen: The End Is Nigh

About Watchmen: The End Is Nigh

the-end-is-nigh

بازی Watchmen : The End Is Nigh در سال 2009 توسط شرکت Deadline Games ساخته شد و توسط Warner Bros انشار یافت. در این بازی شما و همبازی شما دو شخصیت رو کنترل میکنید، Rorschach سریع تر اما ضعیف تر است ولی Night Owl کند تر بوده ولی قدرتمند تر است  و از توانایی های تکنولوژیکی خود استفاده میکند، مثل screncher bombs (بمب هایی با صداهای گوش خراش).

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی:  دوستان

نامناسب برای زیر 16 سال

کیفیت بازی در حالت دونفره


کاراکتر ها باید به صورت مشارکتی با هم کار کرده تا بتوانند در گیم پلی پیچیده بازی از پس دشمنان قدرتمند و باهوش بازی برایند. بیشتر بازی بر روی کار تیمی دو کاراکتر اصلی بازی تمرکز میکند .

از دیگر نکاتی که میشود در مورد بازی ذکر کرد ان است که مبارزات و صحنه های جنگی که برای بازی طراحی شده خیلی خوب از آب در امده و سازندگان سعی بر آن داشته اند که تا حد ممکن این صحنه ها را هیجان انگیز و طبیعی از آب در آورند و انیمشنی که برای بازی طراحی شده بسیار پویا و زنده به نظر میرسد و جزییات محیط بازی هم خیلی خوب از کار در آمده است و نورپردازی دراماتیک آن هم که حرف ندارد.

فیلم و تصاویر بازی
برای این بازی لینک دانلود نخواهیم گذاشت.Operating System: Microsoft® Windows® XP SP1+ (32bit & 64bit), Vista SP1+ (32bit & 64bit)
Processor: 1.8Ghz 64bit (dual core)
Memory: 1 GB RAM
Hard Disk Space: 2GB Available HDD Space
Video Card: Geforce® 6 Series or greater, ATI Radeon™ x800 series or greater, shader 3.0 and 256MB video memory required


2.3 3 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

24 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...