Warcraft III

About Warcraft III

 Warcraft III: The Frozen Throne

نسخه ی دوبله شده!

Warcraft III یک بازی استراتژیک در سبک اکش است که توسط کمپانی Blizzard Entertainment ساخته شد و همان طور که نسخه دوم آن عالی بود ، نسخه سوم آن نیز با پک The Frozen Throneعالی تر شد.

گونه هایی که در داستان این وجود دارند عبارت اند از الف ها ، نایت الف ها ، ارک ها و انسان ها که همین تنوع گونه ای باعث جذابتر شدن بازی می گردد که هر کدام از گونه های این بازی دارای قهرمان (Hero) های متفاوتی هستند. و هرکدام از گونه های این بازی سرباز های گوناگون و مختص به خود دارند که هر کدام دارای ویژگی خاصی است.

اگر در بازی مدیریت بهتری در جنگ ها و ساختن شهر ها داشته باشید ، به موفقییت خواهید رسید و طلا های بیشتری را به دست می آورید که موجب گسترش شهر شما و پیشرفت نظامی می گردد. در اول بازی شما قادر به آوردن تمامی سربازان نیستید و فقط سربازانی که لول (Level) پایین تر نسبت به بقیه دارند برای شما باز است و شما نیاز به پیشرفت دارید تا سربازانی بهتر را وارد جنگ کنید پس شهر خود را به نحو احسن مدیریت کنید تا شکست نخورید.

گیم پلی بازی دارای نقشه (Map) های گوناگون در اندازه های مختلف است که در نقشه های بزرگتر تمدن های بیشتری را می تون جای داد و در نقشه های کوچک تر نیز برعکس است همچنین ساختمان های گوناگون و متعددی در بازی وجود دارد که گیم پلی را جذاب تر کرده است . همچنین اگر از مپ های بازی خسته شدید می توانید نقشه های جدیدی را دانلود کنید یا به سلیقه خودتان یک نقشه برای بازی بسازید تا همه چیز همان طور می خواهید باشد.

حالا شما می توانید این بازی را دانلود کنید و با دوستان خود بازی کنید . همچنین شما می توانید در بازی چند تیم مختلف را تشکیل دهید و دوستان خود را در تیم خود بگزارید تا با تیم های دیگر بجنگید یا یک نقشه کوچک را انتخاب کرده و با دوست خود دوئل کنید.

[tabs tab1=”دانلود” tab2=”حداقل سيستم مورد نياز”]

حجم بازی 1.2 گیگ

دانلود بازي Warcraft III از سايت دانلود تاپ تو دانلودCPU: 400 MHz Pentium II or equivalent
RAM: 128 MB
Graphic: 8 MB 3D video card (TNT, i810, Voodoo 3, Rage 128 equivalent or better) with DirectX® 8.1 support
HDD: 1.3 GB


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

34 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...