Streets of Rage Remake 2X

About Streets of Rage Remake 2X

وقتی برای اولین بار عکسهای این بازی رو می دیدم امیدوار بودم مثل ” little fighter 2 ” چهار نفره بشه بازی کرد اما دیدم دو نفرست. اما یعدا وقتی داشتم عکسهاش رو تو گوگل جستجو می کردم دیدم تو بعضی از عکس ها چهارتا بازیکن همزمان دارند بازی می کنند. بعد متوجه شدم که یک نسخه ی مستقل دیگه هم اومده که امکان چهار نفره بازی کردن رو قرار داده، که فکر کنم خبر خیلی خوبی باشه. تا به حال سه نسخه‌ی رسمی از بازی شورش در شهر منتشر شده و نسخه‌ی چهارم به زودی منتشر می‌شود.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن در نسخه‌ی 2X: چهار نفر

حداکثر تعداد بازیکن در نسخه‌ی Remake: دونفره

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

کیفیت بخش دونفره


در این نسخه گرافیک ارتقا داده شده و امکان تنظیم حرکات بر اساس نسخه های یک و دو و سه در قسمت تنظیمات بازی قرار داده شده. همچنین شما کارکتر های بیشتری رو برای انتخاب دارید. داستان و مراحل نسخه Streets of Rage 2X، همون داستان و مراحل نسخه ی دوم شورش در شهر است. اما در نسخه‌ی Remake به نظر میرسه مراحل جدیدی اضافه شده. دشمنان کمی سخت‌تر شدند و حرکات بیشتری به بازی اضافه شده. در نسخه 2X یکم افکت های غیر پیکسلی به بازی اضافه شده و نمای بازی یکم دورتره یعنی میتونی فضای بیشتری رو ببینید.

هردو بازی با استفاده از شبیه‌ساز OpenBor باز طراحی شدند و تا حدودی از لحاظ منو و تنظیمات یکی هستند. برای تنظیم دسته‌ها باید وارد بخش Option داخل بازی بشید و همونجا دونه دونه دکمه‌ها رو تنظیم کنید. حتی می‌تونید با یک کیبرد چند نفره بازی کنید. فقط نسخه‌ی 2X قابلیت چهار نفره شدن دارد و نسخه‌ی Remake مثل نسخه ی کلاسیک فقط دونفره می‌شود.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۲۶۰ مگابایت (نسخه‌ی 2X) – منبع

دانلود بازی Streets of Rage 2X

حجم بازی ۲۱۳ مگابایت (نسخه ی Remake)

دانلود بازی Streets of Rage Remake v5تقریبا روی تمام سیستم‌ها قابل اجرا است.


5 2 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

27 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...