sonic colors

About sonic colors

Sonic Colors Wii PC Emulator

بازی  sonic colors یک بازیه خیلی باحاله که در قسمت تک نفره باید دنیا رو نجات بدید، به کمک Wisps که قدرت زیادی دارن. اونها به سونیک کمک میکنند. برای اینکه مراحل دونفره باز شوند باید در بازی تک نفره حلقه های قرمز رو پیدا کنید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکنان: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی:

سایت بازی: ویکی

کیفیت بخش دونفره


در مورد قسمت دو نفره باید بگم که اگه تمام مرحله‌های دونفره رو بازی کنید همه زومورد ها رو باز میکنید بعد در بازی تک نفره سوپر سونیک میشید.

بازی هم دوبعدی و هم سه بعدی میشه یعنی در بعضی وقتا دوبعدی در بعضی وقتا سه بعدی. راستی این دو سونیک سونیک واقعی نیستن بلکه سونیک گیم لند هستن یعنی مثلا سونیک با دوستش بازی میکنه یک چیزی هست اون گوشه اسمش boost هست که با شکندن روبات ها اضافه میشه.

من این بازی تا اخر رفتم سوپر هم شدم بازی باحالیه امیدوارم خوشتون بیاد.

این بازی برای کنسول Wii منتشر شده و با شبیه ساز Dolphin روی کامپیوتر اجرا میشه و نسخه ی کامپیوتری نداره و برای اینکه دسته ها رو تنظیم کنید باید از داخل تنظیمات شبیه ساز تنظیم کنید.

فیلم و تصاویر بازی


[tabs tab1=”دانلود بازی” tab2=”دانلود مبدل”]


حجم بازی ۳.۴ گیگابایت

دانلود بازی sonic colors

این بازی برای اجرا نیاز به شبیه ساز Dolphin دارد.این بازی با استفاده از شبیه ساز Dolphin روی ویندوز 10 با کارت گرافیک 560 GTX و با 8 گیگابایت رم شده است و کاملا روان اجرا می‌شود. برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویکی این بازی مراجعه کنید. گفته میشود گرافیک‌های آنبرد هم قادر به اجرای این بازی هستند.


4 5 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

24 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...