Sea Battle 2

About Sea Battle 2

بازی جنگ کشتی‌ها رو ما قدیم روی کاغذ بازی می‌کردیم. اما بازی Sea Battle 2 غیر از حالت اصلی بازی که نوبتی به توبخونه‌ی خودتون یک نقطه رو گرا میدید و به سمت حریف شلیک می‌کنید، هواپیما و المان‌های دیگری رو هم وارد بازی کرده.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسب‌ترین گروه برای این بازی: تمام گروه‌ها!

نحوه اتصال: بلوتوث

میزان تبلیغات: حداقل

کیفیت بخش دونفره


با وجود گرافیک خیلی ساده اما رابط کاربری و افکت‌های خیلی خوب و جذابی داره. این بازی هیچوقت تکراری نمیشه و آدم دوست داره حریف‌های جدید رو امتحان کنه و یا در برابر حریف‌های قبلی استراتژی‌های جدید رو تمرین کنه. از طرفی با بیشتر بازی کردن و بیشتر بردن در جنگ‌ها امتیاز و پول بیشتری بدست می‌آرید، آدم دوست داره بیشتر بازی کنه.

برای اونهایی که با این بازی آشنا نیستند، بازی به اینصورته که هر نفر در نوبت خودش یک نقطه از زمین حریف رو انتخاب میکنه تا به اون نقطه بمبی شلیک بشه. شما کشتی‌های حریف رو نمی‌بینید و فقط وقتی درست در نقطه‌ای که کشتی حریف حضور داره بمب شما فرود بیاد علامت ضربدری روی نقشه حریف نشون داده میشه. شما باید تمام کشتی‌های حریف رو پیدا و نابود کنید تا برنده بشید.

در حالت Advanced بازی Sea Battle 2 شما علاوه بر شلیک بمب، هواپیماهایی در اختیار دارید که نقشه‌ی حریف رو بمب‌باران می‌کنند. اما حریف می‌تونه ضد هوایی بذاره و از کشتی‌های خودش دفاع کنه.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۳۲ مگابایت (نسخه اندروید)

دانلود بازی Sea Battle 2 Android

حجم بازی ۷۴ مگابایت (نسخه ios)

دانلود بازی Sea Battle 2 ios
5 1 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...