Sacred Citadel

About Sacred Citadel

یه بازی سه نفره در سبک بازی Castle Crashers و با گرافیکی شبیه به بازی Torchlight. بخاطر فیزیک نچندان قوی این بازی امتیاز بالایی نتونست کسب کنه. نکاتی ضعفی هم در چند نفره بازی کردن این بازی وجود داشت که همه و همه دست به دست هم دادند تا این بازی از ۵ امتیاز ۳ امتیاز کسب کنه در حالی که امید بیشتری از این بازی میرفت: لینک

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: سه نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمی – استیم

امتیاز این بازی در استیم: Mostly Positive با 521 رای

کیفیت بخش چند نفره بازی


اما با این حال بازی Sacred Citadel برای کسانی که طرفداری بازی های بزن بزن دوبعدی هستند میتونه خیلی سرگرم کننده باشه، فقط باید یایدتون باشه در این بازی هرکسی باید وظایف خودش رو انجام بده و قرار نیست همه شمشیرزن باشند. اونی که شمشیرزنه بره جلو بجنگه و اونی که تیراندازه از همون دور تیراندازی کنه و فقط روی نیروی اختصاصی خودتون سرمایه گذاری کنید. این بازی سه نفره است و هر کدام از شما و دوستانتون فقط میتونید با شخصیتی که دیگری انتخاب نکرده باشه وارد بازی بشید، یعنی دونفر همزمان نمیتونند شمشیرزن باشند.

روش چند نفره بازی کردن


برای چند نفره بازی کردن و استفاده از گیم پد باید از نرم افزار x360ce استفاده کنید و با استفاده از نرم افزار فایل xinput9_1_0.dll رو هم برای بازی تولید کنید. برای این کار، داخل نرم افزار x360ce از بخش options گزینه ی xinput9_1_0.dll رو فعال کنید.

نکته: زبان بازی بعد از نصب، به صورت پیشفرض روسی است. برای تغییر زبان بازی به انگلیسی فقط کافیه فایل sacredcitadel.ini که دقیقا بعد از فایل اجرایی بازی هست رو با notepad باز کنید و انتهای متن که نوشته Language=ru تغییرش بدید به Language=en. یا میتونید این فایل رو دانلود کنید و داخل پوشه‌ی بازی کپی کنید تا جایگزین فایل sacredcitadel.ini بشه.

فیلم و تصاویر بازی
حجم ۵۰۷ مگابایت به همراه Jungle Hunt DLC

دانلود بازی Sacred citadel

کرک فیکس زبان بازی: لینکOperating System : Windows Vista (SP 2) / 7/8
Processor : Dual Core processor with a clock frequency of 2 GHz
Memory : 2GB
Graphics Card : Nvidia GeForce 8600 or better, ATI Radeon HD 2600 or better
Sound Card : 100% DirectX 9 compatible sound card
Free hard disk space : 1.2 GB of free space


5 2 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

42 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...