RISK

About RISK

بازی کامپیوتری RISK در نسخه های مختلف منتشر شده اما به نظرم این نسخه از همه ساده تر و جمع و جور تره.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: شش نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده، دوستان

سایت بازی: استیم

کیفیت بازی در حالت چند نفره


در بازی Risk تمام دنیا زیر دستتان خواهد بود و میتوانید به عنوان یک فرمانده زبردست با انتخاب یک کشور به کشور گشایی و همچنین دفاع از مرز و بوم خود بپردازید. در این بازی نقشه بزرگی در اختیارتان قرار میگیرد که میتوانید همزمان با ۵ حریف به رقابت بپردازید.

نسخه رومیزی بازی Risk یکی از اون بازی‌هایی هست که از شروع تا پایان ساعت‌ها وقت میبره. اما نسخه کامپیوتری بازی به دلیل اینکه تمام محاسبات رو خود کامپیوتر انجام میده، سرعت بازی خیلی بالاست و یک دور بازی کردن حداکثر نیم ساعت طول میکشه.

بازی Risk تلفیقی از شانس و استراتژی است. شما باید هوشمندان تصمیم بگیرید که سربازانتون رو در کجا بیشتر قرار بدید و به کدام مناطق حمله کنید. اما سیستم جنگیدن کاملا مبتنی بر شانس است. شما تاس میندازید، حریف شما هم تاس میندازه، هر کی بالاتر آورد پیشروی میکنه و منطقه رو فتح میکنه. اگر مساوی بیارید، شخص مدافع جنگ رو میبره و شما سربازتون رو از دست میدید.

نحوه چند نفره بازی کردن


برای چند نفره بازی کردن وارد بخش Pass N’ Play شوید و به تعداد بازیکنانی که هستید روی مهره‌های ردیف human کلیک کنید. اگر دوست داشته باشید میتونید کامپیوتر هم به بازی اضافه کنید. از بخش advanced میتونید بعضی از قوانین بازی رو تغییر دهید که به کلی تجربه بازی کردن رو تغییر میده.

فیلم و تصاویر بازی
حجم ۲۶۳ مگابایت

دانلود بازی RISKOS:Windows XP SP3/Vista/7
Processor:1.4+GHz
Memory:2+ GB RAM
Graphics:256+ MB
DirectX®:9.0c
Hard Drive:1+ GB HD space


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...