Retimed

About Retimed

بازی Retimed تمام تمرکزش روی هیجان تیراندازی و جاخالی دادن در حالت صحنه آهسته گذاشته و اتفاقا خوب از عهده ش برآمده. یک بازی رقابتی ساده که هربار یک تیر نزدیک یک نفر میشه، همه چیز برای همه آهسته میشه و صداها بلند میشه که «اوووففف! نزدیک بود!». بازی Starwhal هم این حالت رو داره.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان و خانواده

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش دونفره


ایمان میگه: من بازی Retimed رو تست کردم و بازی بدون نیاز به نرم افزار x360ce دسته های معمولی میشناسه در اول بازی شما روی play میزنید و چندتا مد مختلف میاد که یکیش برای تکی بازی کردنه و بقیه برای ۴ نفره. بعد هرکی روی دسته خودش، دکمه ۳ یا X یا A رو میزنه و به بازی اضافه میشه و بعد میتونن از بازی لذت ببرید.

بازی Retimed محیط های زیبایی دارد و به صورت یک پلتفرمر اعتیادآور طراحی شده است. موسیقی هم همراهی مناسبی با بازیکن دارد. نبردهای بخش چندنفره بازی دیوانه وار دنبال می شود و صفحه ای را می بینیم که عقب و جلو داده می شود و هر بازیکن باید با نهایت مهارت دوست و دشمن خود را نابود کند. در این حالت صحنه های آهسته فوق العاده اهمیت پیدا می کنند و به دلیل آمدن گلوله های بیشتر به سمت شما، باید نهایت تمرکز و دقت را در حرکات خود داشته باشید. گاهی اوقات هم کاری از دست شما بر نمی آید و صرفا باید برخورد گلوله به بدن خود را تماشا کنید.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۱۱۹ مگابایت (نسخه  v1.20.2 )

دانلود بازی Retimed(OS: Windows 7 (32-bit
Processor: Dual Core 1.6Ghz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce 8800 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 400 or above
DirectX: Version 11
Storage: 500 MB available space


5 3 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

11 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...