Portal Knights

About Portal Knights

بعد از بازی Minecraft بازی‌های زیادی تولید شدند که در طراحیشون از قطعات مکعبی قابل تخریب استفاده کردند یا اینکه قهرمان بازی میتونه اشیایی را که جمع میکنه را با هم ترکیب و یک وسیله برای خودش بسازه. بازی Portal Knights را شاید بشه یکی از بهترین بازی‌های این سبک دونست که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده و دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

امتیاز استیم: Very Positive با 13,578 رای

جوایز و افتخارات: بهترین بازی سال آلمان ۲۰۱۷ – بهترین بازی TOMMI آلمان ۲۰۱۷

کیفیت بخش دونفره


شما میتونید شخصیت مخصوص خودتون رو بسازید. چهره، سبک بازیکن خودتون رو انتخاب کنید و بازی رو شروع کنید. بازیکن شما ارتقا پیدا میکنه و هربار تصمیم میگیرید در کدام یک از سبک ها مهارت کسب کنه. مثلا یک مبارز میتونه از بین شمشیر و تبر و گرز یکی رو انتخاب کنه. یا تیرکمان دار میتونه از بین تیرکمان، کمان صلیبی یا کش‌تفنگ یکی رو انتخاب کنه.

در بازی Portal Knights مثل بازی Minecraft باید میز کار داشته باشید تا بتونید وسایل پیچیده تر بسازید. اما مثل ماینکرفت لازم نیست خیلی دور دورها رو برگردید تا منابع مورد نیازتون رو پیدا کنید. همه چیز در اطرافتون پیدا میشه. لازم هم نیست طرز ساخت وسایل رو حفظ کنید فقط کافیه مواد اولیه ش رو جمع کنید تا از قسمت ساخت و سازها وسیله مورد نظر را بسازید.

از این لحاظ که شبیه بازی ماینکرفت هست خیلی از دوستان رو میتونه کنار هم نگه داره و از این لحاظ که یک بازی نسبتا طولانی و همکاری هست میتونه برای خانواده‌ها مناسب باشه.

نصب بازی و تنظیمات دسته


نسخه‌ی قرار داده شده از Portal Knights نیاز به نصب ندارد و فقط کافی است فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید و بازی رو اجرا کنید. فقط برای تغییر زبان بازی، به پوشه‌ی Settings بروید و فایل languages را بازی کنید و کلمه‌ی Russian را حذف، بجایش English بنویسید و تغییرات را ذخیره کنید.

در حالت دونفره صفحه نصف میشود. برای استفاده از دسته نیاز به استفاده از نرم افزار خاصی نیست و بازی دسته های شما را شناسایی میکند. اما وقتی بازی رو شروع میکنید احتمالا آنالوگ سمت راست اشتباه کار میکند و لازم هست از بخش تنظیمات داخل بازی خودتون تنظیمش کنید.

تفاوت آپدیت جدید


در آپدیت‌های اولیه، کارکتر نفر دوم باید همیشه به عنوان بازیکن دوم باقی می‌موند و این مشکل در آپدیت‌های اخیر برطرف شده. همچنین نسخه‌ی قرارداده شده v1.7.2 تمام DLCهای بازی رو داراست که شامل دو کلاس مبارزه‌ای جدید یعنی Rouge و Druid و دو نژاد غیر از انسان، elf و Furfolk به بازی اضافه شدند. به اضافه‌ی امکان سوار شدن بر اسب و کلا یک سیاره‌ی جدید غیر از Elysia به اسم Faynore که همراه DLC Elves, Rogues, and Rifts منتشر شد.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۲.۹۴ گیگابایت (نسخه v1.7.2 + تمام DLCها)

دانلود بازی Portal KnightsRequires a 64-bit processor and operating system
OS: 64bit Versions of Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: AMD Phenom(tm) 8450 Triple-Core Processor (3 CPUs), ~2.1GHz or Intel Core 2 Duo E8400 @ 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Graphics: NVIDIA® GeForce GTX 470 (1Gb VRAM) / ATI Radeon TM HD 6870 (1Gb VRAM)
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 8 GB available space
Sound Card: On Board


5 4 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

60 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...