Over The Hedge

About Over The Hedge

بازی Over the Edge بر اساس کارتون و انیمیشنی به همین اسم محصول سال ۲۰۰۶ است و داستان بازی از یکسال بعد از انیمیشنش روایت میشه. شما و دوستانتان در این بازی باید غذاها و وسایل الکتریکی مانند ویدئو پرژکتور ها و لپ تاپ و … را جمع می‌کنید تا مقرتان باحال تر شود.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده

شرکت تولید کننده: Activision

کیفیت بخش دونفره


بازی Over The Hedge در حالت داستانی اش نیز قابلیت دو نفره بازی کردن را دارد. هرکدام از بازیکنان یکی از شخصیت های بازی را انتخاب کرده و وارد داستان بازی میشوند. هرکدام نیز قدرت های خودشان را دارند. حالت های چند نفره‌ی غیر داستانی نیز دارد.

آیتم هایی که در طول راه پیدا می کنید، شاید برای حیوانات قابل استفاده نباشند ولی از آن ها در طول مسیرتان کمک می گیرید تا به راه خود ادامه دهید. در مراحل بعدی بازی Over the Hedge بقیه حیوانات هم برای کمک به شما می آیند و تمامی قدرت خود را به کار می گیرند تا هیچ آسیبی به هم نوعانشان نرسد. انسان ها هم که از این موضوع باخبر شده اند، به شدت دنبال شما می گردند!

نصب و اجرای بازی


بازی نیاز به نصب ندارد و فقط کافیه فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج و فایل اجرایی بازی رو اجرا کنید. دسته‌های معمولی رو هم شناسایی میکنه و نیاز به تنظیمات خاصی نیست. فقط از بخش Options داخل بازی، بخش Controls دسته ها رو برای بازیکن اول و دوم انتخاب کنید چون بصورت پیشفرض روی کیبرد تنظیم شده.

فیلم و تصاویر بازی


[tabs tab1=”دانلود” tab2=”سیستم مورد نیاز”]

حجم بازی ۵۳۶ مگابایت

دانلود بازی Over the hedgeتقریبا روی هر سیستمی اجرا میشه.


5 1 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

17 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...