Metal Slug

About Metal Slug

این بازی رو قبلا هم دو نفره بازی کرده بودم ولی خیلی پیش نرفته بودم. همش فکر می کردم تا آخر بازی همینطور با صحنه های یک دست روبرو هستیم اما اینطور نیست و خلاقیتهای جالبی در بازی وجود داره که بازی رو کلی خنده دار می کنه.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: Metal Slug | Metal Slug 2Metal Slug 3 | Metla Slug X | Metal Slug XX

کیفیت بازی Metal Slug در حالت دونفره


 Metal Slug از اون دسته بازی های گروهی است که وقتی کارکتر شما می میره میتونه دوباره زنده بشه و اینطوری هیچوقت Game Over نشید. اما بازیش هم خیلی سخته. با یک تیر میمیرید و مسیر هایی که باید طی کنید هم خیلی سخت و پر دردسر هستند.

بازی های دونفره ی اینجوری رو (که کلی مرحله دارند)، با اینکه کلی خاطره انگیز هستند اما نمی شه وقتی که چهار نفر آدم می خوان بازی کنند، بازی کرد.

این بازی در اصل برای پلی استیشن هست و تا مدت ها نسخه هایی که از در سایت های دانلود وجود داشت نسخه های کنسولی بودند که با شبیه ساز اجرا میشدند. هفت نسخه از این بازی وجود داره که گرافیکشون با هم هیچ فرقی نمی کنه و فقط خط داستانی جدید و اسلحه های جدید و ماشین های جنگی جدید دارند و کارکتر های جدید وارد بازی شدند.

نسخه استیم بازی Metal Slug هم منتشر شد


 منظور از نسخه استیم این نیست که شما برای اجرا نیاز به نرم افزار استیم داشته باشید. فقط منظور این هست که کیفیت بازی همونی هست که استیم ارائه داده. استیم تا حالا فقط سه نسخه از هفت نسخه رو منتشر کرده. در نسخه استیم دیگه شما مشکلی برای تنظیم دسته ندارید و بازی از دسته کاملا پشتیبانی میکنه. اگر باز دسته شناسایی نشد فقط کافیه از نرم افزار x360ce یا XOutput استفاده کنید.

لازم به ذکر است گفته می شود Metal Slug X نسخه ریمیک بازی Metal Slug 2 به حساب میاد. چرا هردوش در استیم منتشر شدند نمیدونم. نسخه XX هم همون نسخه ۷ به حساب میاد. نسخه‌های ۴ و ۵ و ۶ هنوز در استیم منتشر نشدند.

فیلم و تصاویر بازی
دانلود بازی Metal Slug

دانلود بازی Metal Slug 1 با حجم ۳۷ مگابایت

دانلود بازی Metal Slug 2 با حجم ۵۱ مگابایت

دانلود بازی Metal Slug 3 با حجم ۶۱ مگابایت

دانلود بازی Metal Slug X با حجم ۶۰ مگابایت

دانلود بازی Metal Slug XX با حجم ۵۰۲ مگابایت

رمز فایل: igg-games.comOS: Windows Vista, 7, 8
Processor: Pentium 4 2.4Ghz
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 500 MB available space


5 1 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

46 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...