Lethal League

About Lethal League

Icon

تمام قضیه ی بازی Lethal League این هست که باید به “یک توپ خارج شده از جاذبه زمین” ضربه بزنید و مواظب باشید توپی که دیگران ضربه میزنند به شما برخورد نکنه.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمی، استیم

کیفیت بازی در حالت چند نفره


حالت تک نفره برای این بازی چندان معنی نداره مگر اینکه فقط بخواید تمرینی داشته باشید و الا بازیش فقط طراحی شده برای بازی کردن با دوستان. حضور کامپیوتر در بازی چیزیه که شما نخواهید پسندید. فقط وقتی شما میتونید واقعا از بازی لذت ببرید که چهار نفره با دوستانتون بازی می کنید.

بازیش خیلی راحته اما برای حرفه شدن باید تلاش کنید. غیر از دکمه های جهت شما فقط سه دکمه ی دیگه استفاده میکنید. پرش، ضربه و سرویس. با دکمه ی سرویس شما میتونید توپ شدت داری که به سمت شما میاد رو متوقف کنید و به سمت بالا منحرفش کنید و آماده بشید برای یک ضربه ی محکم.

سرعت بالای بازی و حرکت هایی که ناخواسته منجر به پیروزی میشه باعث شده بازی هیجان بالایی داشته باشه اما همونطور که گفتم اگر کامپیوتری در بازی باشه، میره روی اعصاب چون کمی غیر واقعی بازی می کنند، مثل پینگ پونگ.

روش چند نفره بازی کردن


Lethal League input menuشما حتی میتونید بدون استفاده از دسته، و فقط با یک کیبرد، چهار نفره بازی کنید. برای این کار باید از منوی Option وارد بخش input بشید و برای هر بازیکن دکمه ها رو تنظیم کنید.

اگر هم بخواید از دسته استفاده کنید، نیازی به نرم افزاری برای شناسوندن دسته ها به بازی ندارید و بازی دسته های شما رو میشناسه.

بعد از تنظیمات، میتونید از بخش Versus وارد بازی بشید و هر کس بازیکن خودش رو انتخاب کنه. میتونید انتخاب کنید که به صورت تیمی بازی کنید و یا هرکس برای خودش به صورت انفرادی باشه.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۷۷ مگابایت (نسخه ۱.۰.۱۴.۰)

دانلود بازی Lethal LeagueOS: Windows XP
Processor: Core 2 Duo or equivalent – 1.5 GHz or higher
Memory: 1 GB RAM
Graphics: NVidia Geforce FX, 6×00, 7×00, 8×00, 9×00 and GTX 2×0 and newer. ATI Radeon 9×00, Xx00, X1x00, HD2x00 and HD3x00 series and newer. Intel® HD Graphics
Hard Drive: 1 GB available space
Additional Notes: Videocard must support GLSL to run the game. Be sure to use updated video drivers.


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

23 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...