How To Survive

About How To Survive

بازی How to survive

بازی How to Survive یک بازی دونفره است که در اون شما باید با هم همکاری کنید تا در یک جزیره زنده بمونید. نکته قابل توجه اینکه جزیره پر از زامبی هست. درکنار تم زامبی کشی بازی، عناصری در بازی وجود دارند که بازی رو به یک کمدی تبدیل کرده. شخص دیگری که به جز شما در جزیره زندگی میکنه یک آدم شوخ طبعیه که به شما آموزش میده چطور زنده بمونید. از دیگر نکات خوب بازی، سیستم ارتقا بازیکن و امکان ترکیب اشیا برای ساختن وسایل پیشرفته تره.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: استیم

کیفیت بخش چند نفره


من خودم این رو بازی کردم و از همه بیشتر از توضیحات خنده داری که در صحبت های شخصیت Kovak بود خوشم. اومد. Kovak همون شخصیه که به شما کمک میکنه در جزیره زنده بمونید و در جای جای زمین بازی شما کتابچه هایی پیدا میکنید با عنوان قوانین Kovak و توضیحات کتابچه با تصاویر متحرک و صدای خود Kovak خونده میشه. سیستم تیراندازی بازی هم خیلی روان بود. تنها نکته ای که هست اینه که حتما آپدیت رو نصب کنید چون بدون آپدیت بازیکن شماره 2 با کنترلهاش مشکل خواهد داشت.

نکاتی در مورد تنظیم دسته ی نفر دوم

نیازی به نرم افزار x360ce نیست. داخل بازی وارد تنظیمات controllers بشید و از اونجا اگر میخواید یک نفره با کیبرد بازی کنه، حتما انتخاب کنید که باید یک نفر از کیبرد استفاده کند.

برای کسی که میخواد از گیم پد استفاده کنه، باید از قسمت controllers گزینه ی Pad رو انتخاب کنید و از داخلش، گزینه ی other controllers رو انتخاب کنید (درواقع آپدیت این قسمت رو برای شما فعال میکنه).

حالا لیست دکمه ها کنترل شما نمایش داده میشه، اما بعضی دکمه ها اشتباه تنظیم شده اند. من اینجا برای شما مینویسم که کدوم ها رو باید تغییر بدید:

Aim ها رو باید تنظیم کنید. روی هرکدوم کلیک کنید و متناسب با جهتش آنالوگ راست گیم پد خودتون رو حرکت بدید تا ثبت بشه. برای Rush دکمه R2. برای گزینه ی contextual action دکمه ی 3 دسته رو انتخاب کنید ، برای weapon selector دکمه ی شماره ی 1 و برای گزینه ی manual relaod دکمه ی شماره ی 4 رو انتخاب کنید. برای use selected inventory object دکمه ی L2 رو انتخاب کنید و برای map دکمه ی select و برای گزینه ی pause دکمه ی start رو انتخاب کنید.

دکمه هایی که ازشون اسم نبردم نیاز به تغییر دادن نیستن.

فیلم و تصاویر بازی


[tabs tab1=”دانلود نسخه ی جدید” tab2=”حداقل سیستم مورد نیاز”]

حجم بازی: ۱.۱۴ گیگابایت

دانلود بازی How to Survive Storm Warning Edition

این نسخه شامل تمام DLC ها میشود از جمله El Diablo Islands و One Shot Escape و BarricadeOS: Windows XP
Processor: Intel Core 2 Duo or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Ati 5700 series/NVIDIA GeForce GT240 or equivalent
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 7 GB available space


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

41 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...