Hot Brass

About Hot Brass

بازی Hot Brass یک بازی تیربارونی تاکتیکی جدید است که حتی دیگه گرافیکی برای خود بازیکنان درنظر گرفته نشده و بجاش از دایره‌های آیکونی استفاده شده.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

امتیاز بازی در استیم: Very Positive با 157 رای

کیفیت بخش دونفره


اوایل شاید فکر کنید چقدر آسون، میریزیم داخل اتاق‌ها همه رو می‌کشیم و تمام. اما یک ریزه کاری داره که بازی رو سخت میکنه. شما اجازه ندارید قبل از اینکه به تبهکاران اعلام خطر کنید، به سمتشون تیراندازی کنید یا بهشون شوک وارد کنید. بازی Hot Brass هم مثل فیلم‌های سینمایی که پلیسه سه بار باید داد بزنه ایست! و تازه بعد از سومین بار اجازه‌ی شلیک داره.

هرکدوم از بازیکنان بمیرند عملیات شکست نمیخوره و بقیه‌ی بازیکنان میتونن بازی رو ادامه بدن. حتی تیر به خودی هم باعث شکست عملیات نمیشه. هرکی هم که بمیره دیگه زنده بشون نیست. اما هرازگاهی در مراحل پک کمک‌های اولیه وجود داره تا اگر جونتون کم شده باشه، خودتون رو مداوا کنید. تنها نشونه‌ی کم شدن جون هم خونریزی و کند شدن سرعت حرکت شماست.

روش چند نفره بازی کردن


برای چند نفره بازی کردن بازی Hot Brass به تعداد نفرات باید پروفایل ایجاد کنید. اولین گیم پدی که وصل می‌کنید با کیبرد تداخل داره اما موقع انتخاب اسلحه و تجهیزات، روی گیم‌پد دکمه های Select و جهت چپ Dpad رو بزنید، از هم جدا میشن و میتونید دونفره بازی کنید. برای استفاده از دسته هم نیازی به تنظیم خاصی نیست و بازی دسته های معمولی رو شناسایی میکه. اگر باز دسته با کیبرد تداخل داشت، دوباره دکمه Select و جهت چپ Dpad رو بزنید تا بازیکن دوم دوباره خارج بشه و دوباره اینکار رو انجام بدید.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۷۳۰ مگابایت | آپدیت v2.2.0 | تاریخ آپدیت: سپتامبر ۲۰۲۱

دانلود بازی Hot BrassRequires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7
Processor: 2.0 GHz
Memory: 4 MB RAM
Graphics: Dedicated graphics card
DirectX: Version 9.0
Storage: 2 GB available space


5 2 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

33 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...