Home Improvisation

About Home Improvisation

در بازی Home Improvisation هربار به شما یک بسته‌ی منتاژ نشده از وسایل خانه داده میشه و شما باید قطعات رو بهم وصل کنید تا اون وسیله ساخته بشه. اما ممکنه دلت بخواد چیز دیگری بسازید، هیچ اشکالی نداره.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکنان: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه‌ها!

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

جوایز و افتخارات: برنده جوایز متعدد!

کیفیت بخش دونفره


درست وصل کردن قطعات در این بازی کار ساده ای نیست. شاید هدف بازی اصلا درست کردن اصل وسایل نباشه، اما اگر واقعا قصد داشته باشید همه چیز رو دقیق به هم وصل کنید، باید از سطوح صاف برای تراز کردن استفاده کنید و قطعات را با ترتیب مشخصی به یکدیگر وصل کنید.

در بازی Home Improvisation شما میتونید قطعات رو بشکنید، قطعات نامربوط رو به هم وصل کنید یا بجسبانید و وسایل جدید و خنده دار بسازید.

یک بازیکن می‌تونه از ماوس استفاده کنه (نیازی به کیبرد نداره اما کیبرد با اون بازیکنی که ماوس رو در اختیار داره ادغام شده و یک بازیکن رو کنترل میکنه)، و نفرات دیگه باید از دسته استفاده کنند. دسته‌ها باید شکدار باشند. اگر شکدار نباشند هم میشه بازی کرد اما نمیتونید وسایل رو بچرخونید. اضافه شدن به بازی خیلی ساده است، فقط کافیه یکی از دکمه های دسته خودتون رو وسط بازی فشار بدید و به بازی اضافه بشید. بازی به راحتی دسته‌های معمولی رو شناسایی می‌کنه و نیازی به تنظیمات خاصی ندارید.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۲۳۱ مگابایت

دانلود بازی Home ImprovisationMINIMUM:
OS: Windows XP
Memory: 512 MB RAM
Graphics: DirectX 9
Storage: 600 MB available space


4.3 3 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

15 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...