Hero Fighter

About Hero Fighter

بازی Hero Fighter یک بازی سه نفره از طرف سازنده بازی Little Fighter. از نظر گرافیک از Little fighter قشنگتره و در این بازی همچنین شما میتونید سوار اسب بشید و در یک جنگ تمام عیار شرک کنید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: سه نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان و خانواده

سایت بازی: سایت رسمی – راهنمای بازی

کیفیت بازی در حالت چند نفره


بازی Hero Fighter سه بخش مختلف داره که تمام بخش ها رو میتونید سه نفره بازی کنید. بخش داستانی ۷ مرحله داره که البته قرار بود در آپدیت های بعدی چند مرحله بهش اضافه بشه اما بنظر میرسه نسخه کامپیوتری این بازی قرار نیست دیگه آپدیت بشه. در بخش مبارزه ای شما با دوستانتون یا کامپیوتر بصورت تن به تن مبارزه میکنید و در بخش جنگ شما میتونید ارتشی ایجاد کنید که برای شما بجنگه اما نمیتونید با دوستانتون بصورت رقابتی بازی کنید. این بخش هم همکاری است.

روش چند نفره بازی کردن


دکمه های تنظیم شده بازی یکم داغونه اما خیلی راحت میتونید تغییرشون بدید. فقط کافیه از بخش key settings دونه دونه دکمه ها رو تغییر بدید. هر نفر غیر از ۴ دکمه حرکتی، ۴ دکمه ی دیگر هم داره که عبارتند از ضربه، دفاع، پرش و دستور. دکمه دستور برای دستور دادن به ارتشتون هست که چه کار کنند.

نکته: برای استفاده از دسته باید از نرم افزارهای شبیه ساز کیبرد استفاده کنید و نمیشه از داخل تنظیمات key settings داخل بازی دکمه ها رو روی دسته ها تعریف کرد.

هر شخصیت بازی قدرت ها و حرکت خاص خودش رو داره. برای دیدن تمام قدرت های شخصیت های بازی به راهنمای شخصیت های بازی مراجعه کنید. G یعنی دفاع، A یعنی ضرفه و J یعنی پرش.

تفاوت نسخه ها


در نسخه Desktop شما باید ثبت نام کنید و نام کاربری و رمز عبور دریافت کنید و برای هربار بازی کردن باید به اینترنت متصل باشید و با نام کاربری خودتون وارد بشید تا وقتی بازی میکنید مراحل و ارتقای بازیکنان برای شما ذخیره بشه.

اما در نسخه فلش، شما نیازی به اینترنت ندارید و لازم نیست اکانت داشته باشید چون تمام بازیکنان به نهایت ارتقای خودشون رسیدند و تمام مراحل باز شده. از طرفی شخصیت هایی داخل بازی هستند که داخل نسخه دسکتاپ وجود ندارند. نکته دیگه در مورد نسخه فلش اینه که شما میتونید بازی رو در تمام صفحه اجرا کنید. تنها مشکلی کوچکی که در نسخه فلش هست اینه که برای نمایش منوی اول بازی باید ابتدا روی آیکون کیبرد ( در گوشه سمت راست و بالا ) صفحه کلیک و OK کنید تا منوی بازی نمایش داده بشه. همچنین برای اجرای نسخه فلش شما به یک نرم افزار اجرا کنند فایل فلش نیاز دارید. البته میتونید با internet explorer هم اجراش کنید.

فیلم و تصاویر بازی


بازی Hero Fighterحجم بازی ۳۰ مگابایت (نسخه فلش) (پیشنهاد میشود)

دانلود بازی Hero Fighter

نسخه Desktopتقریبا روی تمام سیستم ها قابل اجراست.


3.6 5 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

18 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...