Guns Gore Cannoli

About Guns Gore Cannoli

Guns-Gore-Cannoli

بازی Guns Gore Cannoli یک بازی کارتونی داستانی است که شاید شبیه ترین بازی به بازی Shank باشه. اما این بازی صحنه های زننده نداره و یا اینکه من ندیدم. گیم پلی و جلوه های گرافیکی بازی هم متعادل و از همه مهمتر اینکه چهار نفره میشه.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش چند نفره


من بازی رو دونفره بازی کردم و هنوز فرصت نشد بازی رو چهار نفره امتحان کنم. در حالت دونفره که  همکاری معنی واقعی خودش رو نشون میداد. بعضی وقتها یکی عقب می ایستاد و دیگری که اسلحه نزدیک زن داشت جلوتر میرفت و راه رو باز میکرد. یا اکثر اوقات مجبور بودید یکی مراقب پشت باشه و یکی مراقب جلو.

تنوع اسلحه ها هم زیاده اما سیستم ارتقائی در بازی وجود نداره. اولش فکر میکردم به مرور بازی تکراری بشه اما همینطور که پیش میرفتیم عناصر جدیدی به بازی اضافه میشد و بازی تازگی خودش رو حفظ میکرد. هیچوقت هر دوی ما یک تفنگ بر نمیداشتیم و یکی از ما همیشه تفنگ دورزن برمیداشت و اون یکی نزدیکزن.

نحوه ی دونفره بازی کردن


بدون نیاز به گیم پد هم میتونید این بازی رو دونفره روی یک کیبرد بازی کنید. یکی با دکمه های جهت و یکی با wasd. یعنی با دو دسته و یک کیبرد میتونید راحت چهار نفره بازی کنید.

داخل منوی بازی وقتی شروع بازی رو انتخاب میکنید باید add player بزنید تا بازیکن جدید اضافه بشه. اینجا باید انتخاب کنید که کنترل هر بازیکن با چی باشه. برای شناسوندن دسته به بازی هم نیازی به نرم افزار x360ce نیست.

فیلم و تصاویر بازی


 حجم ۱.۳ گیگابایت [نسخه 1.2.21]

دانلود بازی Guns, Gore and CannoliOS: Windows XP, Vista, Windows 7 , Windows 8, Windows 10
Processor: Intel i3 or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: ATI or Nvidia Videocard with at least 256MB, or Intel GMA 950 or newer
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 5 GB available space


5 1 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

55 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...