Caveblazers

About Caveblazers

caveblazers-pc

بازی Caveblazers از اون دست بازی‌هاییه که هی میمیرید دوباره از اول شروع می‌کنید و در این هی مردن ها و زنده شدن ها تنها چیزی که به بازی اضافه میشه چند دست لباس جدیده و الا روز از نو، روزی از نو.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

امتیاز این بازی در استیم: Very Positive با 2,271 رای

کیفیت بخش دونفره


اگر از بازی Risk of Rain خوشتون اومده باشه، این بازی رو هم صد در صد خوشتون میاد. البته اونقدر مثل بازی Risk of Rain قدرت های عجیب قریب و پشت سر هم گیرتون نمیاد اما دو سه مرحله رو که رد می‌کنید هی مواظبید که نمیرید و تا قدرتهایی که بزور بدست آوردید رو از دست ندید. بعد از هر دو مرحله هم یک غول داره که اگه راحش رو پیدا کنید، کشتنش اونقدرها هم سخت نیست. البته اگر جوونی براتون مونده باشه.

Caveblazers-Multiplayer

روی سکو که ایستادید، دکمه RB دسته یا دکمه E کیبرد رو بزنید تا بتونید نفر دوم رو اضافه کنید.

در حالت دونفره میتونید وسایلتون رو با هم جابجا کنید. البته جنگ برای زودتر گرفتن وسایل که همیشه هست ولی خوب چیزی که نیاز نداری رو میتونی بدی به دوستت تا کمی قوی تر شه. صفحه در حالت دونفره به دو قسمت تقسیم میشه، البته نزدیک به هم باشید صفحه نصف نمیشه و اکثر اوقات همینطوره. اتفاق جالبی که در حالت دونفره پیش میاد اینه که وقتی یکی از دو بازیکن میمره، از بازی حذف نمیشه، به حالت روح در میاد و ممکنه بعدا دوباره زنده بشه. اما تا زمانی که دوباره زنده بشه میتونه جعبه ها و کوزه ها رو به حرکت در بیاره و مثلا اونها رو برای رفیقش قابل دسترس تر کنه. خودتون باید امتحان کنید. در عین پیکسلی بودن، جزییات زیادی رو در گرافیک بازی رعایت کردند.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۴۸ مگابایت (نسخه 1.5.0a)

دانلود بازی Caveblazers Definitive EditionOS: Windows Vista, 7, 8 or 10
Processor: Dual Core
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512 MB
DirectX: Version 9.0


5 1 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...