Cannon Brawl

About Cannon Brawl

Cannon-Brawl

بازی Cannon Brawl چیزی است ما بین بازی Worms و بازی های استراتژیکی مثل Warcraft.

Cannon Brawl نام یک بازی جدید در سبک real time استراتژی است که شما باید در آن بالون خود را فرماندهی کنید و برای تصرف معادن طلا و ساخت ساختمان های خود باید همه چیز را به توپ ببندید. ساختمان های خود را برای افزایش قدرت و ویران کردن ارتقا دهید، همچنین به سرزمین های مختلفی سفر میکنید و با ساختمان و سرزمین های جدیدی آشنا میشوید که برای غارت کردن باید آن ها را نابود کنید. در این بازی استراتژی جنگی و دفاعی بسیار مهم است و شما با استفاده از توپ خانه ها و لیزرها باید دشمنان را نابود کنید. 15 سلاح مختلف در این بازی وجود دارد که قابلیت ارتقا برای آن ها در نظر گرفته شده است، در مجموع شما با 20 مرحله چالش برانگیز روبرو میشوید که باید آن ها را به اتمام برسانید. / منبع

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

روش دونفره بازی کردن


برای دونفره بازی کردن حداقل باید یک دسته گیم پد داشته باشید و باید از نرم افزار x360ce برای شناسوندن دسته ها به بازی استفاده کنید.

در بخش منوی بازی گزینه ی Multiplayer و سپس Local Multiplayer رو انتخاب کنید. سعی کنید اول بخش تک نفره ی بازی رو پیش برید تا شخصیت های بازی رو آزاد کنید. اینطوری حال بازی بیشتره.

کیفیت بخش دونفره بازی


تمام حال بازی به دونفره بازی کردنشه و بخش تک نفره فقط برای یادگیری و آزاد کردن شخصیت ها و ابزار جنگی استفاده میشه. درحالی که شما دارید سعی میکنید ابزار آلات خودتون رو قوی کنید تا یکدفعه با قدرت به حریف خودتون حمله کنید، بازیکن حریف ممکنه با یک حمله زودهنگام شما رو غافلگیر کنه و شما رو در همون اول بازی شکست بده. پس هیچوقت نباید از استراتژی بازیکن حریف غفلت کنید.

فیلم و تصاویر بازی




حجم ۶۴۱ مگابایت ( نسخه 1.261 )

دانلود بازی Cannon Brawl



OS: Windows XP, Vista, Windows 7 or Windows 8
Processor: Any processor with 2 Cores
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI or Nvidia Videocard with at least 256MB, Intel GMA 950 or newer
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 1 GB available space


3 2 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...