Bad Roads 2

About Bad Roads 2

1392695006_bad-roads-2

حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر (روی یک دستگاه)

بعد از اینکه بازی Bad Roads توسط آقای Laurent Bakowski ساخته و استقبال خوبی که از نسخه ی اول این بازی شد نسخه ی دوم این بازی هم با نام Bad Roads 2 به طرفداران این بازی ارائه شد.

هدف در این بازی اینه که شما تا می تونید به جلو برید و حواستون باشه که نذارید به خاطر جاده ی ناهموار پرندگانتون از ماشین به بیرون بیافتند.

اما هدف از اینکه این بازی رو توی بازی های چند نفره معرفی می کنیم چیه؟

این بازی در حالت عادی به صورت تک نفره بازی میشه و شما در حالت تکه نفره ففط می تونید پول دربیارید. ولی حالت دو نفره هم داره که در اون صورت صفحه رو از وسط به دو نیم تقسیم می کنه و هرکی ماشین خودشو انتخاب می کنه و بعد از انتخاب مرحله وارد بازی میشید. هر کسی که زودتر به مقصد برسه برنده ست. تعداد برد های هر نفر حساب میشه و در نهایت هر کسی بیشتر بود برنده ست :)

پوریا میگه:

Bad Roads 2 یکی از مهبوب ترین بازی های آندروید است که شما در این بازی باید با استفاده از مهارت کنترل خود ، جعبه هایی را که بار ماشین انتخابی شماست تا جایی که می توانیید در بدترین جاده ها جلو ببرید تا نسبت به دوستان خود رکورد بهتری را ثبت کنید. از مزاییای این بازی می توان قابلییت دونفره شدن آن در یک گوشی، پنج نوع ماشین متفاوت، مسیرهای گوناگون، گرافیکی نسبتا خوب و غیره … را نام برد و از معایب آن هم می توان دونیم شدن صفحه در حالت مولتی پلیر را نام برد.

[tabs tab1=”دانلود”]

دانلود بازی Bad Roads 2 از سایت آندرویدکده


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...