Atom zombie Smasher

About Atom zombie Smasher

Atom zombie Smasher یک بازی استراتژی (دفاع از قلعه) است که بازی کردن همزمان 3 نفر رو ممکن کرده. یعنی سه فرمانده که یک نفر با ماوس و دو نفر با گیم پد دستورات رو اعلام می کنند. شما باید به همدیگه کمک کنید تا مردم شهر رو با هلی‌کپتر از شهر خارج کنید. برای اینکار شما قبل از شروع بازی باید استراتژی اولیه تایین کنید و در حین بازی هم تغییراتی در این استراتژی بدید و فرمان آتش به بمب افکن ها صادر کنید یا محوطه‌ی جدید رو به تک‌تیراندازها اعلام کنید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: سه نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش دو نفره


در مراحل اول، بازی بنظر خیلی ساده میاد و شاید شما بپرسید که چند نفره بازی کنیم که چی بشه. اما در مراحل بالاتر چند نفره بازی کردن لذت دیگه ای داره. بازی زمانی تمام میشه که هیچ شهروندی در شهر باقی نمونه. اگر شما به تعداد مورد نظر شهروندان رو از شهر خارج کرده باشید، بازی رو بردید. (نقطه های صورتی رنگ زامبی ها هستند که شهر رو به محاصره در آوردند. شما اگه بتونید از تعداد مورد نظر هر مرحله، شهروند بیشتری رو نجات بدید، مرحله رو برده اید.)

نصب بازی و تنظیمات دسته


برای نصب بازی، فقط کافیه فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید و فایل اجرایی بازی را از داخل پوشه‌ی بازی اجرا کنید. برای استفاده از دسته، نیازی به استفاده از نرم‌افزارهای جانبی نیست. فقط کافیه از داخل منوی داخل بازی گزینه Add new players رو انتخاب کنید و هر دسته رو همونجا تنظیم کنید.

فیلم و تصاویر بازی
حجم بازی ۲۷ مگابایت

دانلود بازی Atom Zombie SmasherOS: Windows XP/Vista/7
Processor: 1GHz
Memory: 512MB
Hard Disk Space: 60MB
Video Card: 60MB OpenGL-compatible
Optional: Gamepad or Joystick required for multiplayer


0 0 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...