AirConsole

About AirConsole

سایت AirConsole درواقع یک کنسول تحت مرورگره که می‌تونید بازی‌های چند نفره‌ش رو آنلاین بازی کنید. اما ویژگی اصلیش به اینه که شما می‌تونید خیلی راحت از گوشی موبایلتون به عنوان دسته استفاده کنید.

اطلاعات بازی


پیچیدگی استفاده: ساده

مخاطبان: تمام گروه‌ها!

سایت: سایت رسمی – گوگل پلی

نحوه‌ی استفاده


۱.سایت رو باز میکنید و دکمه‌ی استارت وسط سایت رو بزنید تا یک کد نمایش داده بشه.

۲. روی گوشی‌ها وارد سایت www.airconsole.com بشید و کدی که روی کامپیوتر نمایش داده شده رو وارد کنید.

۳. تمام. حالا می‌تونید بازیتون رو انتخاب کنید و چند نفره بازی کنید.

اما…

سایت شیلتر نیست اما از اونطرف آی‌پی‌های ایرانی رو تحریم کردند. برای همین، هم روی کامپیوتر، هم روی گوشی‌ها شیلتر شکن باید فعال باشه تا بتونید بازی کنید. با این وجود پینگ زیادی تجربه نکردم و بازی‌ها خوب اجرا می‌شدند.

از طرفی، در استفاده‌ی رایگان از سایت AirConsole شما فقط از بین ۱۱ تا بازی می‌تونید انتخاب کنید. بین بازی‌ها هم چند ثانیه وقفه میندازه و پیشنهاد می‌کنه نسخه‌ی پولی رو تهیه کنید. داخل همون ۱۱ تا بازی هم بعضی مراحلشون رو نمیشه در حالت رایگان بازی کرد.

این نکته رو هم بگم که بازی‌ها در واقع روی مرورگر شما دانلود میشن و اگر امکان دانلود از Microsoft Store براتون وجود داره، میتونید اپلیکیشن ویندوزش رو نصب کنید تا بازی‌ها روی سیستم شما کش بشن تا هربار لازم نباشه بازی‌ها دانلود بشن.

آنلاین بازی کردن


امکان آنلاین بازی کردن هم وجود داره. یعنی شما از پشت سیستمتون با دوستتون که در خونه‌ش نشسته بازی کنید. برای این کار نفر اول که طبق آموزش بالا عمل می‌کنه. نفرات بعدی باید از آدرس www.airconsole.com/join روی سیستمشون وارد بشن و کدی که شما بهشون میدید رو بزنن. اگر وب‌کم و میکروفن هم داشته باشید، خود سایت این امکان رو برای شما فراهم میکنه که بتونید همدیگر رو ببینید و با هم گفتگو کنید.

فیلم و تصاویر


https://lws.aparat.com/v/amrb8

[tabs tab1=”ورود به سایت” tab2=”دانلود اپلیکیشن”]

ورود به سایت AirConsoleنسخه ۲.۳.۹

دانلود اپلیکیشن AirConsole


4.6 5 رای
امتیاز بازی
اشتراک
اشتراک در
guest

13 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...