بازی Donkey Kong Country Returns با استفاده از شبیه‌ساز Dolphin روی کامپیوتر خیلی قشنگ‌تر و با کیفیت‌تر از روی کنسول Wii اجرا میشه.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکنان: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده

پلتفرم: Wii

سایت بازی: ویکی دفترچه راهنمای بازی

کیفیت بخش دونفره


گوریله اسمش «دانکی» و میمونه اسمش «دیدی» و هرکدوم قدرت خاص خودشون رو دارند. هربار که یکی بمیره میتونه انتخاب کنه به بازی برگرده اما یکی از بادکنک‌های جون شما کم میشه. میتونید منتظر باشید تا بازکن دوم یک بشکه DK پیدا کنه تا نیازی به استفاده از بادکنک‌ها نباشه. چون اگه بادکنک‌های شما تموم بشه و هردو بمیرید، مجبورید بازی رو از اول شروع کنید.

دیدی میتونه روی دوش دانکی سوار بشه و بعد از اون کنترل همه چیز با نفر اول خواهد بود و حتی میتونه از قدرت‌ها دیدی استفاده کنه.

نصب و اجرای بازی


این بازی برای کامپیوتر منتشر نشده اما شما میتونید با استفاده از شبیه‌ساز Dolphin روی کامپیوتر اجراش کنید. فایل دانلود شده رو از حالت فشرده خارج کنید و داخل پوشه‌ی بازی‌های نرم افزار Dolphin قرار بدید. حالا میتونید بازی رو از داخل نرم افزار Dolphin انتخاب و اجرا کنید.

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی ۱.۹ گیگابایت

دانلود بازی Donkey Kong Country Returns

این بازی با استفاده از شبیه ساز Dolphin روی ویندوز 10 با کارت گرافیک 560 GTX و با 8 گیگابایت رم شده است و کاملا روان اجرا می‌شود. برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویکی بازی مراجعه کنید. گفته میشود گرافیک‌های آنبرد هم قادر به اجرای این بازی هستند.

 • Like!
  0

پرسش و پاسخ

۲ دیدگاه

 1. Gamerstar فروردین ۱۸, ۱۳۹۹ در ۹:۵۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

  آیا این بازی برای pc هم هست؟

  • مدیر سایت
   مدیر سایت فروردین ۱۹, ۱۳۹۹ در ۶:۲۹ ق٫ظ - پاسخ دادن

   این بازی برای کنسول Nintendo Wii منتشر شده اما با شبیه ساز روی کامپیوتر اجرا میشه. اگر حوصله ی تنظیمات شبیه ساز رو ندارید سراغ این بازی نرید.

دیدگاه خود را در میان بگذارید

میتوانید از اینها استفاده کنید HTML (تگ ها و کد های): <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>