Forum

بازی برای کامپیوتر ...

اعلانات
همه را پاک کن

بازی برای کامپیوتر های 32bit

6 ارسال ها
3 کاربران
0 Likes
910 نمایش‌
ارسال‌: 4
شروع کننده موضوع
(@yosef-ccc)
New Member
عضو شده: 3 سال قبل

<p>هنوز بازیه جالبه ۳۲ بیتی پیدا نکردم</p>

5 پاسخ
ارسال‌: 84
مدیر
(@mohammad-hasan)
Illustrious Member
عضو شده: 11 سال قبل

شدیدا پیشنهاد می‌کنم ویندوز ۶۴ بیتی نصب کنی.

ااز بخش حداقل سیستم مورد نیاز بازی‌ها اگر ننوشته بود ۶۴ بیتی، یعنی روی سیستم ۳۲ بیتی هم اجرا میشن. تعدادشون کم نیست.

پاسخ
ارسال‌: 15
(@homan)
Eminent Member

ببخشیدا ببخشیدا آقا محمد حسن من نمیگم سایتتون مشکل داره یا این چيزا ولی سایتتون بدرد کسایی که ویندوز 32 بیت دارن نمیخوره من وقتی ویندوزم 32 بود بلا استثنا هیچ کدوم از بازی ها نمیومد ولی از وقتی 64 بیت کردم اومد

پس اگه ویندوز کسی 32 بیت هستش اگه حافظه اش رو داره 64 کنه بیاد تو این سایت برا دانلود بازی یا اگه نداره از اینجا اسماشو بگیره بره نسخه های پایین تر دانلود کنه

پاسخ
ارسال‌: 84
مدیر
(@mohammad-hasan)
Illustrious Member
عضو شده: 11 سال قبل

من هم متوجه هستم که خیلی از دوستانی که سیستمشون کمی ضعیف هست یا ویندوزشون ۳۲ بیتی، با پیدا کردن بازی برای کامپیوترشون مشکل دارند.

اما ۳۲ بیت بودن یا ۶۴ بیت بودن بازی ها دست ما نیست. من سعی میکنم اگر یک بازی هم نسخه ۳۲ داره و هم ۶۴، هردوش رو بذارم. اما مشکل اینجاست که خیلی از طراحان بازی فقط نسخه ۶۴ بیتی منتشر میکنند.

من فکر میکنم همه میتونن ویندوز ۶۴ بیتی نصب کنند و اینطور نیست که حتما باید رم بالایی داشته باشند. برای همین اولین پیشنهاد من به این دوستان اینه که ویندوزشون رو عوض کنند تا مشکل کمتری در پیدا کردن بازی‌ها داشته باشند.

پاسخ
ارسال‌: 4
شروع کننده موضوع
(@yosef-ccc)
New Member

<p>پس اگه میشه یک دسته برای ۳۲ بیتی بسازید. خودم برنامه نویس هستم و می دونن کاره آسونیه</p>

پاسخ
صفحه 1 / 2

ارسال یک پاسخ

نام نویسنده

ایمیل نویسنده

عنوان *

حداکثر اندازه فایل 10MB

پیشنمایش 0 ویرایش ذخیره شد
نرم افزار x360ce

برای 99% بازی‌های دونفره‌ جدید شما به این نرم افزار نیاز دارید تا گیم پد خودتون رو به بازی بشناسونید.
ادامه ی مطلب ...

سایت رومیز گیمز
ورود
در حال بارگذاری ...
ثبت‌نام

New membership are not allowed.

در حال بارگذاری ...