zombowler

امروز من براتون بازی زامبی بولینگی Zombie Bowl-O-Rama رو میخوام معرفی بکنم. اگه بازی زامبی و گیاهان رو بازی کرده باشید زامبی ها رو میشناسید . توی این بازی زامبی ها به جای بولینگ ها هستند و توپ هم به زامبی ها میخورد و میمیرند در راه شما چیز های جالبی میخورید. اگر این رو بازی بکنید احتمالا خوشتون بیاد. این بازی نیاز به نرم افزار خاصی نداره و حجم کمی داره. این بازی قابلیت تک نفره بازی کردن رو هم داره و روی سیستم های خیلی پایین هم اجرا میشه.

اطلاعات بازی


حداکثر نفرات بازی: دو نفر

مناسب ترین گروه برای این بازی: دوستان و اقوام

کیفیت بخش دونفره


برای دو نفره بازی کردن روی گزینه ی vs.livigel player کلیک کنید . هرکدوم تو زمین جدایی بازی میکنن اما نوبتی یک بار شما توپ میندازی و یکبار حریف شما و به صورت رقابتی بازی میکنید. آخرسر هرکی امتیاز بیشتری بیاره برنده است.

توضیحات بازی:

داستان بازی از آنجایی شروع می شود که زامبی ها به شهر هجوم آورند و تقریبا تمامی ساکنین شهر را نابود کرده اند و این باز این زامبی ها در زمین بولینگ در جلوی شما قرار دارند و شما باید با استفاده از توپی های مختلف اقدام به کشتن آنها کنید. شما در این بازی باید با دقت بسیار زیباد به سمت زامبی ها شلیک کنید و با کشتن آنها امتیاز کسب کنید. در طی بازی و در مراحل مختلف شما با کشتن زامبی ها قدرت بیشتری پیدا می کنید و 10 توپ مختلف و وحشتناک قوی کسب می کنید که این امر باعث می شود تعداد بیشتری از زامبی ها را نابود کنید.

فیلم و تصاویر بازی


 

تقریبا روی تمام سیستم ها اجرا میشه.

  • Like!
    10
sharif محمد یوسف شریف - sharif من محمد یوسف شریف اهل کاشانم که قصد دارم بهترین بازی ها رو براتون بزارم تا حال کنید
محمد یوسف نویسنده ی 3 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

یک دیدگاه

  1. sharif
    sharif شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ در ۶:۳۴ ب٫ظ -

    دوستان اگه تو دونفره بازی کردن یا …. مشکل دارید تو قسمت نظرات اعلام کنید

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.