Wand Wars PC

بازی Wand Wars در نگاه اول چیزی بین بازی Towerfall و بازی Lethal League هستش که باید گوی نورانی رو به رنگ خودتون در بیارید و به سمت حریفتون ضربه بزنید. تا زمانی که گوی به رنگ شماست به شما آسیبی نمیرسونه اما اگر حریف بتونه اون رو به رنگ خودش در بیاره اونوقت شما باید فرار کنید…

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش دونفره


بخش داستانی بازی تک نفره است و فقط یک بخش Versus داره که میشه چهار نفره بازی کرد. لازم هست که ابتدا بخش داستانی رو بازی کنید تا قدرت ها و مراحل جدید باز کنید. این کار رو هم میتونید نوبتی با دوستانتون انجام بدید. شما نمیتونید با ضربه زدن مستقیم به حریفتون آسیبی برسونید. تنها وسیله غیر از گوی نورانی که باهاش میتونید حریفاتون رو نابود کنید، قدترهایی هست که میتونید وسط بازی جمع کنید.

تصورتون این نباشه که چند مرحله اول رو بازی کردید، دیگه بازی چیز جدیدی براتون نداره. لازم هربار بخش Story رو با شخصیت‌های مختلف ادامه بدید تا با محتواهای جدید بازی روبرو بشید.

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی ۵۵ مگابایت

دانلود بازی Wand Wars

OS: Windows Vista or newer
Processor: Intel Core™ Duo or faster
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Shader Model 2.0 compatible
Storage: 400 MB available space
Additional Notes: Gamepads recommended

  • Like!
    2
مدیر سایت محمد حسن - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمد حسن نویسنده ی 314 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!