بازی Unruly Heroes یک بازی بزن بزن داستانی است که مثل همیشه نیروهای اهریمنی اومدند و شما به عنوان چهار قهرمان تصمیم میگیرید جلوشون رو بگیرید. شخصیت های بازی براساس افسانه های چینی انتخاب شدند و فضای داستانی بازی بی شباهت به پاندای کونگ‌فوکار نیست.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه‌ها!

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش دونفره


هرکدوم از شخصیت های بازی سبک مبارزاتی و قدرت خاص خودشون رو دارند و ترکیب دکمه های جهت و ضربه، نتایج مختلفی رو به همراه داره. همینطور با جلو رفتن در مراحل بازی، حرکات ترکیبات جدید اضافه میشه.

اگر چهار نفره بازی نمیکنید، لازمه در موقعیت‌هایی شخصیتتون رو تغییر بدید. وقتی هم بمیرید خودبخود کنترل یکی از شخصیت هایی که هنوز زنده است رو بدست میگیرید. خیلی ها گرافیک بازی و تا حدودی گیم پلی بازی رو به Rayman Legends شبیه دونستند. مثلا همینکه وقتی یکی میمیره روحش حباب میشه و بعد از چند ثانیه میتونید دوباره نجاتش بدید و به بازی برش گردونید. زمانی بازی رو می بازید که هر چهار شخصیت بمیرند و نتونید اونها رو به بازی برگردونید.

بازی Unruly Heroes یک بخش رقابتی هم داره که مثل بازی‌های مبارزه‌ای میدانی با هم مبارزه می‌کنید. اگر هم تمام آپدیت های بازی رو نصب کنید یک حالت Challange هم به بازی اضافه شده.

تنظیمات دسته


بازی به راحتی دسته‌های معمولی رو شناسایی میکنه و مشکلی در استفاده از دسته نخواهید داشت.

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی ۲.۱ گیگابایت

دانلود بازی Unruly Heroes

OS: Windows 7 (32/64bit versions)
Processor: Intel Core i3 2100
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GeForce GTX 650
Storage: 4 GB available space

  • Like!
    8
مدیر سایت محمدحسن سلطانپور - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمدحسن نویسنده ی 378 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

یک دیدگاه

  1. Coopgamer شهریور ۲, ۱۳۹۸ در ۵:۱۷ ب٫ظ - پاسخ دادن

    گرافیک باحالی داره

دیدگاه خود را در میان بگذارید

میتوانید از اینها استفاده کنید HTML (تگ ها و کد های): <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>