toybox-turbos

ماشین های اسباب بازی خودتونو تو اتاق بچینید و با دوستانتون مسابقه بدید! در Toybox Turbos, ماشین نقلی و کوچیک خودتونو از بین 35 وسیله ی نقلیه ی مختلف (از لودر و ماشین خاکبرداری و جرثقیل گرفته تا هاور کرافت و ماشین های مسابقه و اتوبوس!) انتخاب کرده و با شرکت در مسابقات، مهارت خودتونو تو روندن به دیگران نشون بدید.

اطلاعات بازی


دست فرمون و کنترل خودروها بسیار روون و خوب ساخته شده و دلیلش هم تا حدی مشخصه. شرکت Codemasters که در ساخت بازیهای racing, سرآمد عام و خاصه, باز هم با یک بازی خوش ساخت دیگه باز گشته. گرافیک کارتونی بازی هم بسیار رنگارنگ و جذاب ساخته شده و به دلِ پیر و جوون میشینه. بازی هم بسیار خوب بهینه شده و با سیستمهای نه چندان قوی و حتی متوسط رو به ضعیف هم براحتی اجرا می شود. البته شاید جا داشت که از موزیکهای بهتری در بازی استفاده می شد.

کیفیت بازی در حالت چند نفره


امکان بازی 4 نفره بصورت آفلاین از دیگر قابلیتهای مهم بازیست که هیجان دو چندانی رو به خونه ها میاره. تعدادی آیتم مثل مسلسل, مین, آهن ربا و توپ الکتریسیته نیز برای ضربه زدن به حریفان استفاده میشه. تنوع بسیار خوبی هم در میون مراحل و همچنین challenge های بازی وجود داره که بازی رو از یکنواختی در میاره. در نهایت اگه به مسابقه دادن با ماشینهای اسباب بازی گونه علاقه دارید, نباید این بازی رو از دست بدید!

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی 417 مگابایت

دانلود بازی Toybox Turbos

OS: Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz or AMD Athlon X2 5400+
Memory: 2 GB RAM
Graphics: AMD HD2600 or NVIDIA Geforce 8600
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 1 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible soundcard

  • Like!
    8

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!