Surfs-Up

حداکثر تعداد بازیکن: دو نفره

مناسبترین گروه برای این بازی: فامیل و دوستان

این بازی بر اساس داستان بازی ساخته نشده است بلکه فقط مسابقه میدهید و شخصیت آزاد میکنید!! surfs up یا همان فصل موج سواری بازی متفاوتی است که در سبک آن قطعا بازی های بسیار کمی بوده و خیلی هم بازی ساده ای است!!

توضیحات دو نفره بازی کردن:

دونفره کردن بازی حالت مسابقه ای یا نبرد است که در آن اول یا دوم شدن سرعت مهم نیست!! بلکه امتیاز به دست آمده مهمه! در این بازی شما با رفتن بر لبه ی موج و پریدن تو هوا با اسکی خود حرکتی میزنید و آن حرکت به شما امتیاز میدهد( هر حرکت یک امتیاز بستگی به نوع حرکت دارد) و همچنین میتوانید با پر شدن یک خطی که وقتی حرکت میزنید پر میشه میتوانید سوپر حرکت بزنید که امتیازش خیلی بالاست.

با توجه به توضیحاتم باید فهمیده باشید که در این بازی فقط باید شخصیت انتخاب کنید و زمین رو انتخاب کنید و بازی کنید. در بخش یک نفره با حریف (کامپیوتر) در زمین مشخص شده بازی میکنید ولی باز هم انتخاب شخصیت بازی که میخواهید آن باشید دست شماست!

OS: Microsoft Windows XP, Vista, 7
Cpu: Intel Pentium 4 / 2,0 ​​GHz / AMD Athlon 64 2000 +
Ram: 1 GB
Video Cards: Nvidia Geforce 6600 or Radeon H1300
DirectX: Microsoft DirectX 9.0 c
Hard Drive: 2 GB

 • Like!
  0
sonicboom عاشق سونیک محمد - sonicboom من عاشق سونیک محمد هستم از 4 سالگی پای کامپیوتر بودم همیشه دمبال یک هیچین بازی هایی میگشتم که چند نفره بشن تا با این سایت روبرو شدم این خودش اصلا مختص این بازی هاست:D نکته: در بازی هایی که من معرفی میکنم هیچ نیازی به نرم افزار X360 و ... نیست و معمولا با یک کامپیوتر هم میشه مثلا یکی باWSAD یکی با 1234 و اگر هم نشه دسته ای که میخوای بازی کنی نیازی به معرفی نداره و خودش معرفی شده شما فقط دسته رو بزارید و از بازی لذت ببرید.! امضا: آبی رنگه منه سونیک بازیه منه
عاشق سونیک نویسنده ی 10 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

۳ دیدگاه

 1. mghmahdimgh دی ۳۰, ۱۳۹۵ در ۲:۲۱ ب٫ظ -

  سلام من نمیدونم از شما چطوری بابت این همه بازی خوب تشکر کنم اگر میشه بازی ماسفانتِد رو هم بزارین ممنون از بازی های خوبتون

 2. 79 آبان ۱۰, ۱۳۹۷ در ۶:۳۷ ق٫ظ -

  the program cant start because d3dx9_31.dll is missing from your computer. try reinstalling the programto fix problem

  سلام بعد از نصب در هنگام اجرا اين ارور رو ميده چيکار کنم ؟

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!