Super Mario 3D World

بازی Super Mario 3D World ششمین نسخه سه بعدی در بین بازی‌های سوپر ماریو و یکی از پرفروشترین بازی‌های کنسول Wii U به حساب میاد. گرافیک بازی، زیبا و دوست داشتنی و داستان بازی در ادامه بازی Super Mario 3D Land واقع شده.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه‌ها!

این بازی برای کامپیوتر منتشر نشده اما میتوان آن را با استفاده از شبیه‌ساز Cemu روی کامپیوتر اجرا کرد.

کیفیت بخش دونفره


بیشتر از اینکه بازی حالت چالشی داشته باشه، برای دورهمی و خندیدن طراحی شده. طی کردن مراحل خیلی سخت نیست و شاید دوست داشته باشید تمام سکه‌های هر مرحله رو جمع کنید.

قدرت‌های جدید در این نسخه معرفی شده، مثلا همین گربه شدن که داخل پوستر بازی دیده میشه، باهاش میشه خیلی راحت دشمنها رو نابود کرد و یا جعبه‌ها رو شکند، اما بقیه قدرت‌های ماریو هنوز سرجاشونه و در هرکدوم از مجموعه مراحل قدرت مورد نیاز شما تغییر میکنه.

بازی سه بعدی شده اما همچنان بازی سبک خودش رو حفظ کرده، مثلا هنوز جعبه سوالات همون کارایی رو دارند و برای شکستن قطعات آجری باید همون روش‌ها رو بکار ببرید. دشمنا همون قدرت‌های همیشگی خودشون رو دارند و کلا میشه گفت بازی Super Mario 3D World خیلی خوب تونسته ماریو رو در فضای سه بعدی به تصویر بکشه.

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی 1.1 گیگابایت

دانلود بازی Super Mario 3D World

این بازی با استفاده از شبیه ساز Cemu روی ویندوز 10 با کارت گرافیک 560 GTX و با 8 گیگابایت رم شده است و کاملا روان اجرا می‌شود.

  • Like!
    1
مدیر سایت محمد حسن - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمد حسن نویسنده ی 279 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!