squids pc

حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده

Squids یک بازی شبیه به انگری بردز و نوبت نوبتی که به نظر من پدر مادر ها میتونند با بچه ی زیر 5 سالشون، چند نفره بازی کنند.

برادر زاده ی من 5 سالشه و از بازی انگری بردز خیلی خوشش میاد ولی من دوست نداشتم ببینم تنهایی پشت کامپیوتر بشینه بازی کنه. برای همین تا مدتی با همدیگه نوبت نوبتی مراحل انگری بردز رو بازی می کردیم. یعنی یک مرحله بازی میکردم و چه اگه میباختم یا میبردم نوبت اون میشد.

شبیه به Angry Birds اما  اینجا شما هشتپاها رو میکشید و ول میکنید تا پرتاب بشند و خرچنگ ها و کلا دشمنها رو شکست بدید. با این تفاوت که این بازی داستانیه، ولی لازم نیست حتما داستان ها رو بخونید و بفهمید فقط کافیه برای بچه از خودتون داستان تولید کنید.

در انتهای مراحل هم میتونید در کارکتر خودتون تغییراتی انجام بدید. مثل اینکه کلاهش رو عوض کنید و از اینجور چیزها. اما لازمه پدر مادرها اینجا یکم از خودشون لطافت به خرج بدند و فضای چند نفره بازی کردن رو برای بچه دوست داشتنی و خاطره انگیز کنند.

  • Like!
    0
مدیر سایت محمد حسن - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمد حسن نویسنده ی 303 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

۲ دیدگاه

  1. Amir ichigo شهریور ۲۴, ۱۳۹۳ در ۵:۲۶ ب٫ظ -

    عکساشو درست کن خرابه یه چن تا بازی هستند عکساشون باز نمیشه

  2. Amir ichigo مهر ۶, ۱۳۹۳ در ۶:۰۷ ب٫ظ -

    ویرایش شد عکسا و یه ویدیو از بازی قرار گرفت

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!