بازی Space Beast Terror Fright الآن چهار ساله که Early Access باقی مونده و نسخه کاملش هنوز منتشر نشد. اما بازی تفنگی خوبیه و امتیازهای خوبی گرفته. در هیچ جای بازی شما یک فضای باز ندارید که بخواد از همه طرف هیولاها حمله کنند و همش دارید در راهروهای تاریک قدم می‌زنید و سیستم‌های کامپیوتری رو چک می‌کنید…

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش دونفره


اصلا این بازی رو تک نفره نمیشه رد کرد. یعنی تک نفره‌ش خیلی سخته. در حالت چند نفره وقتی یکی میمیره بعد از چند ثانیه دوباره به بازی برمیگرده و اینطوری می‌تونید از باختن جلوگیری کنید. به صورت پیشفرض هربار که بازی رو شروع میکنید هدف بازی تغییر میکنه و زمین بازی از نو ساخته میشه. اما هدف کلی اینه که باید دیتا ها را از روی کامپیوترها دانلود کنید و سانتریفیوژ رو نهایتا خاموش کنید.

می‌تونم بگم تا حدودی بازیش وحشتناکه. بارها ممکنه برق کل پایگاه قطع بشه و باید دنبال باطری بگردید. اکثر موجودات مهاجم میتونن با یک ضربه شما رو بکشند. همینطور شما هم میتونید با یک تیر اونها رو از پا در بیارید اما تو اون تاریکی به راحتی دیده نمیشن، مخصوصا اینکه سرعت حرکتشون هم کم نیست. برای همین بهترین کار اینه که عقب عقب راه برید و دستتون رو از ماشه برندارید.

نصب بازی و تنظیمات دسته


برای نصب فقط کافیه فایل نصبی را اجرا و مراحل نصب را پیش بروید. برای تنظیم دسته‌ها میتوانید نرم افزار XOutput یا x360ce استفاده کنید.

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی ۳۱۰ مگابایت (Early Access) آپدیت ۴۴

دانلود بازی Space Beast Terror Fright

OS: Windows 7
Processor: Intel Core 2 Duo T9600 2.8 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DirectX 9.0c compliant (shader model 2) GPU
DirectX: Version 9.0c
Storage: 200 MB available space
Sound Card: DirectSound 3 compatible sound card

  • Like!
    6
مدیر سایت محمدحسن سلطانپور - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمدحسن نویسنده ی 374 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

میتوانید از اینها استفاده کنید HTML (تگ ها و کد های): <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>