w4t-88

بازی Shkolong منو یاد بازی Gentlemen Dispute انداخت. سبک بازی کاملا فرق میکنه اما رنگ بنفشش و رقابت ساده و نوآورانه ش و کمی هم آهنگ بازی.

واقعا به دوست عزیزمون آقای پیمان قاسمی تبریک میگم بابت بازی قشنگی که ساخته. به خودش هم گفتم، پیمان هربار منو شگفت زده میکنه. اگر پیمان رو نمیشناسید، همونی هست که بنر سایت رو طراحی کرده. کارش طراحی پیکسلی هست و این کار رو انصافا خوب انجام میده. براش آرزوی موفقیت میکنم.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه ها!

سازنده: پیمان قاسمی

سایت بازی: سایت رسمی بازی

داستان بازی


سپهر و پیمان سر مسئله ی کوچیکی با هم دعواشون شده و  حالا تنها راه حلی که جلوی خودشون می بینند اینه که با هم دوئل کنند تا اونی که زنده می مونه بتونه به حقش برسه.

کیفیت بازی دونفره


این بازی فقط حالت دونفره داره و برای تک نفره بازی کردن طراحی نشده. دوئل چند بار تکرار میشه و هر کی بتونه سه بار زودتر هفتیر بکشد او برنده است. دوئل به اینصورت انجام میشه؛ هر دونفر باید منتظر بمانند تا حرفی داخل تفنگشان ظاهر بشه. این حرف کاملا تصادفی انتخاب میشه و هر کی که بتونه از روی کیبرد زودتر حرف داخل تفنگش رو بزنه، درواقع تونسته زودتر شلیک بکنه.

یک ایده ی ساده اما کاملا سرگرم کننده با گرافیک ساده اما کار شده، همه چیز دست به دست هم داده تا به ما کمک کنه لحظات رو با هم بخندیم.

تصاویر بازی


حجم بازی 8 مگابایت

دانلود بازی ایرانی Shkolong

در صفحه ی جدید، بعد از کلیک بر روی دکمه Download Now پنجره ای باز میشه که شما باید گزینه ی No thanks, just take me to the downloads رو انتخاب کنید.

 • Like!
  12
مدیر سایت محمدحسن سلطانپور - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمدحسن نویسنده ی 365 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

۶ دیدگاه

 1. A]mirrezA$e7eN]
  A]mirrezA$e7eN] شهریور ۱۶, ۱۳۹۴ در ۵:۰۰ ب٫ظ -

  خخخخ این چیه دیگه.. خوبه ایول انشالا صنعت بازیسازی توی ایران پیشرفت کنه..

 2. موسی شهریور ۱۷, ۱۳۹۴ در ۱:۰۵ ب٫ظ -

  انقدر که من یه بازی ایرانی میبینم میرم دانلودش کنم بازی های دیگه را نمیرم حمایت از ساخت داخلی

 3. موسی شهریور ۱۸, ۱۳۹۴ در ۸:۰۲ ب٫ظ -

  بلاخره قیر سرگرمی از این بازی میشه یه سود دیگه ام برد دیدید بعضی وقتا دو نفر می خوان یه کار کنن دعواشون میشه(مثلا سر این که اول بازی کنن)این به جای سنگ کاغذ قیچی بیشر جواب میده!

 4. games soft بهمن ۱۰, ۱۳۹۴ در ۴:۳۰ ب٫ظ -

  اینو میشه به صورت تک نفره بازی کرد

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.