Rubber-ninjas-pc

بازی Rubber Ninjas از اون بازی هایی است که باید باهاش بخندید و حال کنید. کنترل این بازی اینقدر ساده است که حتی کسی که ندونه کامپیوتر چیه هم میشه بازی کنه. میگید چه طوری؟ برای کنترل به راحتی با چهار جهت (فلش) کیبورد و حروف w s a d برای نفر دوم میشه بازی کرد. این بازی برای گوشی های اندروید هم اومده!

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

کیفیت بازی در حالت دونفره


در این بازی شما همه کار میتونید بکنید اما تنها کاری که شما میکنید این است که بالا پایین چپ و راست میزنید. این بازی فقط مهارت میخواهد و دیگر هیچ. شما با مهارت خود و فن های خود طوری بازی میکنید که حریف خود را بزنید ! این بازی دارای کرکترهای مختلف و صلاح های مختلف است.

دونفره کردن هیچ سختی ندارد فقط باید وارد بازی شده گزینه ی multiplayer که از بالا خط دوم میشود را بزنید صلاح و آدم خود را انتخاب کرده و وارد بازی شوید و لذت ببرید.

بازی Rubber Ninjas حالت تک نفره هم دارد. شما صلاح و آدم خود را انتخاب کرده وارد بازی میشوید و طرف مقابل را میکشید خداییش خیلیییییی حال میده حتما بازی کنید. بازی از هیچ داستان خاصی پیروی نمیکند فقط در هر مرحله یا Challenge شما باید حریف های خود را بزنید و به چالنج بعدی برسید.

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی ۵۴ مگابایت

دانلود بازی Rubber Ninjas

 • Like!
  4
sonicboom عاشق سونیک محمد - sonicboom من عاشق سونیک محمد هستم از 4 سالگی پای کامپیوتر بودم همیشه دمبال یک هیچین بازی هایی میگشتم که چند نفره بشن تا با این سایت روبرو شدم این خودش اصلا مختص این بازی هاست:D نکته: در بازی هایی که من معرفی میکنم هیچ نیازی به نرم افزار X360 و ... نیست و معمولا با یک کامپیوتر هم میشه مثلا یکی باWSAD یکی با 1234 و اگر هم نشه دسته ای که میخوای بازی کنی نیازی به معرفی نداره و خودش معرفی شده شما فقط دسته رو بزارید و از بازی لذت ببرید.! امضا: آبی رنگه منه سونیک بازیه منه
عاشق سونیک نویسنده ی 10 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

۴ دیدگاه

 1. ... تیر ۲۰, ۱۳۹۴ در ۵:۱۴ ق٫ظ -

  بد نبود بیشتر خنده دار بود

 2. aziz
  aziz تیر ۲۴, ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۹ ق٫ظ -

  خواهش می کنم لینک اندروید رو هم بذارین

 3. aziz
  aziz مرداد ۱۷, ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۱ ب٫ظ -

  لینک اندروید رو بذارین خواهش میکنم

 4. sonicboom
  sonicboom مهر ۱۶, ۱۳۹۵ در ۴:۴۴ ب٫ظ -

  این بازی مخصوص کامپیوتر است و نسخه اندروید ندارد

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!