بازی Quest Hunter امتیازهای خوبی گرفته. بیشتر بخاطر سادگی بازی و داستان نوشتاری بازی. داستان بازی از این قراره که شما در بالن خودتون در آسمان‌ها حرکت میکردید که چیزی باعث انفجار بالن شما میشه و سقوط می‌کنید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش دونفره


شبیه بازی Fight the Dragon اما چهار نفره. البته اینجا بیشتر منابع جمع میکنید و باید سلاح‌ها و لباس‌ها رو بخرید و میتونید اونها رو ارتقا بدید. شخصیت‌ها ارتقا پیدا میکنند و وقتی لباس میپوشند قیافه‌شون عوض میشه. از طرفی بازی Quest Hunter داستان داره و قراره با افرادی که در هر مرحله می‌بینید صحبت کنید و ماموریت‌های فرعی رو دنبال کنید.

یکچیزی که این بازی داره، در هر مرحله تعدادی صندوقچه هست که یا باید کلید براشون پیدا کنید و یا باید زمین رو بکنید. برای پیدا کردن صندوقچه های مدفون باید تمام مرحله رو قدم بزنید تا نشانگر گنج یابتون علامت بده.

بازی پیچیده‌ای نیست و برای گروه‌های سنی مختلف در کنار هم گزینه‌ی خوبیه، برای همین بیشتر مناسب جمع‌های خانوادگیه تا جمع‌های دوستانه.

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی ۳۸۸ مگابایت

دانلود بازی Quest Hunter

OS: Microsoft Windows XP SP2 or higher
Processor: 1.4GHz or faster
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Graphics Card supported shader 3.0
DirectX: Version 9.0
Storage: 2 GB available space

  • Like!
    7
مدیر سایت محمدحسن سلطانپور - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمدحسن نویسنده ی 378 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

میتوانید از اینها استفاده کنید HTML (تگ ها و کد های): <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>