بازی گلف خیلی ساده است اما با مدهای زیادی که در بازی Party Golf در نظر گرفته شده، این بازی ساده تبدیل شده به یک بازی که می‌تونید بارها و بارها بازی کنید و خسته نشید. هرکی بتونه توپ خودش رو زودتر به پرچم برسونه برنده است.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: هشت نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه‌ها!

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش چند نفره


معمولا بازی های بالای چهار نفر نیازی به استفاده از نرم افزار x360ce ندارند و بازی اونها رو میشناسه. بازی Party Golf هم همینطوره و بازی به راحتی دسته های شما رو میشناسه. هرچند برای 8 نفره بازی کردن شما نیازی به هشت تا دسته ندارید و فقط میتونید از چهار دسته استفاده کنید. به اینصورت که نصف هر دسته برای یک بازیکن استفاده میشه. شما با آنالوگ‌ها نشونه گیری میکنید و با دکمه مربوط به خودتون، به توپ ضربه میزنید. به توپ فقط وقتی روی زمین هست میتونید ضربه بزنید.

مدهای متنوع بازی باعث میشه که بخواید بارها بازیش کنید. شما میتونید قدرت های جدید تعریف کنید (مثلا روی هوا دوباره به توپ سرعت بدید، بال بزنید و …)، قوانین جدید بذارید (مثلا همه باید قبل از رسیدن به پرچم چندتا checkpoint رو رد کرده باشند)، شکل توپ ها رو عوض کنید و … .

بازی گرافیک ساده‌ای داره اما اینکه حجمش اینقدر زیاده جالبه و من نتونستم نسخه کم حجم‌تری پیدا کنم.

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی ۸۱۵ مگابایت

دانلود بازی Party Golf

OS: Windows 7
Processor: 1.5 Ghz Processor
Memory: 1024 MB RAM
Graphics: GTX260/AMD5870 or above
DirectX: Version 9.0c
Storage: 2000 MB available space

  • Like!
    2
مدیر سایت محمد حسن - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمد حسن نویسنده ی 314 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.



به ما رای دهید!